2 ci aşama

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Şimdide atayım dedim.XD
Rose planları yapmış Racheli bekliyordu. Rose:hihhi planımın 2 ci aşaması. Karşılaşacağın manzaraya hazır ol.... Raven. Hihihi. Dedi ve hızlıca ordanan uzaklaştı.

Yarım saat sonra
Rose deniz kenarına varmıştı. Gecenin parlak yıldızlarının ve ayın ışığı denizi çok güzəl aydınlatıyordu. Denizin suyu adeta parlıyor,bi cennet gibi gözüküyordu. Rose birazcık uzaktan denizi izledi. Ardından: hayır. Bu kadar yetər. Yoksa planımı yapamıycam. Saat tam 10 oldu. Hadi Gart. Çık dışarı. Hadi ama deniz çocuk. Balıklarla oyunun bitmedimi. Gart akualəddi doru tahmin etdiniz. Denizdən çıktı ve kaldırıma yaslanıp ayaklarını denize salladı. Yıldızları izliyordu. Sanki derin bakıyor. Birini özlüyordu. Rose arkadan Garta yaklaştı. Sonra yandaki yüksek inşaat binasının yankı yapan odasının penceresine ses kaydı yərleştirdi. Başka yerlerede. Sanki həryərdən geliyormuş gibi hiss ettirsin diye. Evet. Oyun sonunsa başlıyordu. Ses kaydında Reyçılın sesiyle ürküdücü ama aşk dolu bir şarkı çalınacakdı. Ee bu ikisinin tam demiyelimde çok az aşk maceraları olmuştu.(bu şarkı fikrine bıçak sırtı hint filmindən etgilendim şarkıda o kdksk sjsXD XD). Ve bam şarkı çalınmaya başladı. İlk önce mmhmmh diye bişeylər mırıldanıyordu. Akualəde qarip geldi fakat ilk önce dikkati yıldızlarda olduğu için dikkat etmedi. Ardından mırıldanma dahada arttı. Git gide sanki hər tarafdan geliyordu. Gart: bu-bu seste ne ??? Diyip ayağa kalktı. Tam o anda şarkının gərçek kısmı başladı. Ürküdücü sesle okunan bir aşk şarkısıydı. Yavaş yavaş söyleniyordu. Gart bu sesin sahibini iyi tanımıştı. Gözleri dehşet içinde kalmış etrafına heyecanla bakıyordu. Şarkı: Seni sevdim bəən. Hemde çok sevdimm. Sən gidərsən ölüürüm. Gart: Ra-Ra- RACHEL!! Koşarak çığlık atarak aramaya başladı. RACHEL!! RACHEL NƏRDESİN !?!? Bir tarafa koşunca ses diyerindən geliyor. Kafası iyice karışıyordu. Birdən seslər kesildi. Ses tam arkasından gəlmeye başladı. Rose arkadan Garta saldırdı  onu bayılttı. Ardından surukleyerek uzaklaştı.

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro