4. Да се преструваш, че харесваш нещо

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Yeehaw, sladuri ;))
Как сте? Как си прекарвате ваканцията?
След моето гигантско забавяне, се връщам, за да се оплача отново.

Добре, но защо ви е нужно да го правите? Защо имате нуждата да се преструвате, че харесвате нещо, с което дори не сте запознати или не ви допада?
Най-комичното от цялата работа е, че когато почнеш да ги разпитваш, така и не получаваш отговор или поне адекватен такъв.

Искате да се харесате на някого? Защо да не се приспособите към неговите интереси и да почнете на ги "харесвате"? Прекрасна идея!О, да, аз много харесвам този стил музика и този артист! "One" на Iron Maiden ми е любимата тяхна песен! О, харесвам и песента на EХО "Fake Love"! Знаеш ли колко много обичам да чета, макар да пиша "не знам" заедно и да пропускам часовете по литература, тъй като там всичко е адски скучно!Не, слънце, не става така. Не си "по-як", когато се правиш, че харесваш нещо, било да се впишеш с другите, на които се възхищаваш и т.н.

Защо, когато харесваш косата си дълга, я правиш къса, само защото някой ти е казал така? Само, защото някой друг го е направил? Всеки е индивидуален и това да се опиташ да правиш същото, което другите, губи твоята уникалност.

Определено омръзва да виждаш момичета с Vans и нагънати крачоли, еднакви прически, слушащи подобна музика, защото е модерно, но и се чувстват различни? На всяка втора крачка виждам колко отчаяно се опитвате да постигнете тази еднаква "неповторимост", което е прекалено тъжно. Бъдете себе си, това да си себе си, те прави различен. Харесваме различни неща, имаме различни черти на характера и в това няма нищо лошо. Не можем да сме еднакви, не може да се стремим към това да харесаме нещо, защото някой наш идол го е направил. Не очароваш никого, крадейки интересите му, правейки се, че ги харесваш, за да му се харесаш или поради друга причина. Тъжно е, защото рано или късно се оплиташ в лъжите си и глупостите, които говориш.

В заключение, за мен това е абсолютно глупаво. Човек е такъв какъвто е, няма нужда да се представяш за нещо, което не си.

Колко такива хора сте срещали? Какво ви е мнението по въпроса?

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro