5. Z przyjaźni, po...

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Przez całą noc śniłam o Christianie. (Cały czas on mi się myli z Alexem :\ A dla niewtajemniczoneych chodzi o takiego chłopaka z innej książki XD z "niezwykłej..." ~Dop. Autorki) Nie powiem, chyba zostaliśmy przyjaciółmi. A Taylor z Rebecą chyba niedługo zostaną parą. Ucieszyło to mnie, bo gdybym ja... Nie, Cass, co ty myślisz? Christian się w tobie nie zakocha! Co ty sobie myślisz?! Coś ci się z głową stało, Cass? (Tak, na pewno, groź sb w myślach XD ~Dop. Autorki) Tak się rozmarzyłam, biłam się z myślami, że zapomniałam o szkole! Jest już późno! Pobiegłam do szkoły. Po drodze zauważyłam jego...
-Cześć Cassandra - Uśmiechnął się Christian - Wiesz, możesz mi mowić Chris.
-Cześć, to mi mów Cass - też się uśmiechnęłam.
Rozmawialiśmy z Chrisem resztę drogi do szkoły, jak weszliśmy do klasy, szkolna księżniczka, Aimee, już się przystawiała do Chrisa, który przez nią nie mógł przejść do Taylora. Rebeca już na mnie czekała. Nauczycielka zaczęła gadać o czymś niewiarygodnie nudnym, a ja z Rebecą pisałyśmy do siebie na karteczkach.

Jaka ona wkurzająca! No wiesz, Aimee.

Tak, wiem. I przystawia się do mojego Christianka!

Co? Mojego? Christianka? Czy ja o czymś nie wiem?

No bo ten... Sama wiesz, a ta jej przyjaciółka, jak jej tam, Melanie? Do Taylera!

Coooooo?! Zaraz ją...

Zostaw ją, on wyraźnie jest w tobie zakochany

-A co to? Liściki na lekcji? - oczywiście nauczycielka musiała zauważyć...
-Nie...
-Proszę pani, to pewnie praca domowa, i sprawdzają czy mają dobrze nawzajem - Nauczycielka uwielbiała Chrisa, dlatego odpuściła, on mnie uratował.
-Dobrze, Christian. Ale nie chcę więcej tego widzieć!
-Tak...

__________________

Koniec na teraz! Jak będzie gwiazdka chociaż jedna, dodam 7-roździałowy maratonik ❤️ Oglądałam dzisiaj z BFF zarąbisty film, Step Up: All In ❤️ nigdy mi się nie znudzi ❤️ Nominujcie mnie, bo mi się nudzi 😕 postaram się dodać coś dzisiaj na niezwykłą, i dalej myśle czy jest sens napisać coś jeszcze,
mianowicie o wampirach. Kocham ten photomontarz!


Alice ❤️

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro