9. Nemocniční oddělení

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Probudila jsem se s příšernou bolestí hlavy. Ach no jo, stará dobrá tma. Asi z nás budou kámošky, neměla bych ji donést takový ten přívěsek Best Friends Fór Ever?

S námahou jsem otevřela oči a rozhlédla se. Byla jsem asi ve školním nemocničním oddělení. Vypadalo to tu jako na ošetřovně z Harryho Pottera ale luxusnější. Všimla jsem si že na lůžkách kolem mě nikdo neleží.

Pak jsem si všimla, že u mého lůžka stojí několik lidí. První jsem rozeznala Johna a pana profesora Judora. Pak tady byla nějaká lékařka a k mému překvapení tu stála i Ellen. Ta se tvářila naprosto nezúčastněně. Všichni ale příšerně křičeli.

,,Aaaaah, můžete se prosím stišit?"
Až teď si asi všimli že jsem vzhůru, protože na mě koukali jak na zjevení. První se vzpamatoval John a hnal se ke mě.

,,Si v pořádku Katrin?"

,,Zkuste hádat pane řediteli, postříkal mě jedovatý kaktus."usmála jsem se.

,,Nevykej mi,"ohradil se. ,,A k tomu kaktusu, za to může zde slečna Ellen, která kaktus vyprovokovala."

Ellen se tvářila jakoby nic ale neunikl mi její opovržlivý výraz.

,,No slečno, co nám k tomu povíte?" pobídl ji Judor.

,,Co bych k tomu měla říkat, byla to nehoda toť vše." odfrkla si.

,,Tak nehoda to nebyla ani náhodou," přerušila jsem ji. ,,Udělala si to schválně a ne že ne. Určitě to ještě někdo viděl a dosvědčí mi to co jsem řekla."

,,Ať je to jak chce," přerušil na John. ,, Slečna Ellen dostane školní trest a ty si Katrin ještě pár dní pobudeš na ošetřovně. Doktorka Largo ti všechno vysvětlí."

Ellen začala hlasitě protestovat ale to už ji Judor táhl pryč z ošetřovny. John se taky rozloučil a nechal nás s doktorkou samotnou.

,,No zlatíčko, je ti dobře?" zeptala se náhle.

,,Bolí mě hlava a když se pohnu bolí mě všecko."

,,Hm, dobře dobře. A není to třeba špatně od břicha?"
Zavrtěla jsem hlavou.

,,Fajn. Asi by tě zajímalo co ten jed dělá viď?"
Kývla jsem na souhlas.

,, Dobře. Jak asi víš, byl to jed z kouzelného kaktusu. Tento jed způsobuje ochromení, ve větší dávce i upadnutí do bezvědomí jak tomu bylo u tebe. Když jed necháme působit moc dlouho bez léčby může to mít trvalé následky či dokonce smrt. Naštěstí, tebe sem přenesly prakticky hned, takže jed si v sobě měla asi jen 45 minut. Myslím, že by se ti už nemuselo noc stát. Jen si tě tu pár dní ještě nechám, počkáme az ti ustanou ty bolesti, dobře?"

,,Ehm, jo, tak fajn."

Najednou jsme zaslechla bušení na dveře ošetřovny. Doktorka Largo šla otevřít a dovnitř se nahrnuly všechny holky co jsem s nimi byla na zařazování. Byla tu Fiona, Nathalie, Amélie, Petra a Renata, Katherina a Elena, prostě všecky kromě Ellen. Přihnaly se ke mně rychlostí blesku. Byla jsem tak šťastná že tady jsou, moc se s nimi neznám ale jsou to mi jediní přátelé.

,,Jsi v pořádku?" ptala se Nathalie. ,, Viděla jsem Ellen jak to udělala, před chvílí jsme ji potkaly na chodbě, tak jsme si to s ní vyřídily."

,,Co jste jí provedli?"
Elena se zlomyslně usmála.

,, Řekněme, že jakmile otevře dveře do své skříně s oblečením, tak ji čeká nemilé překvapení."

,,Jo,"zatleskala Katherine. ,,Daly jsme jí do skříně pavouky."
Chtě nechtě jsem se musela zasmát. Ta představa.

S holkama jsme kecaly snad ještě hodinu než je Largo propustila s tím, že potřebuju spát. Skutečně jsem byla trochu unavená. Pak mi Largo dala nějaké prášky a do půl hodiny jsem usnula. No jo nazdar tmo. Tak si mi chyběla.








Ahoj všem. Možná to je kratší kapitola a snad mě za to neukamenujete😅. Tak co myslíte, jak bude Ellen reagovat na pavouky ve skříni 🕷️? Jaký bude její školní trest? To vše se prozradí příště. Doufám že si to zatím užíváte stejně dobře jako já.
Zatím nazdar 👋☺️.

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro