1. října {Příběh}

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Tak jsem tu s první kapitolou a je to příběh!

Všude byla krev. Zděšené pohledy lidí byla jediná věc, kterou vnímal. O krok ustoupil a zašmátral za sebe. Popadl do každé ruky jednu a spojil je.
,,Šťastný halloween!" Vykřikl, když se světla na jeho domě rozsvítila. ,,Díky za pomoc s výzdobou, lidi!" Pyšně se podíval na falešnou krev a pavučiny, než se otočil zpět na své přátele. ,,Ty pohledy jste zahráli vážně skvěle!" Pochválil své přátele, kteří mu s rozloučením poděkovali za přijetí na tento projekt. Stále se pyšně díval na halloweenskou výzdobu, když ho vyrušil jeho kamarád. ,,Je to pecka! Ale nemyslíš si, že dělat výzdobu na Halloween už prvního, když je vlastně až za měsíc, moc brzo?" Zeptal se ho jeho kamarád John. ,,Ne, nemyslím. Na výzdobu není nikdy brzo." Odpověděl, popadl velkého gumového pavouka a připevnil ho Johnovi na hlavu. ,,Ani na výzdobu, kterou nosíš stále u sebe." Mrkl na něj a rozesmál se nad tím, jak John stupidně vypadá. ,,Harry, Harry," povzdychl si jen John a otočil se k odchodu. ,,Co s tebou jen mám dělat? No nic, musím, čau. Hodně štěstí s vystrašením tvého táty." Řekl a zmizel za domem. ,,Díky, čau!" Křikl za ním ještě Harry a vešel do domu. Vyděsit Harryho otce a naladit ho na tu správnou vlnu, byla tradice. Harry došel do obývacího pokoje, kde si odchytil svou sestru a matku. ,,Mami, Jennifer, projdeme si ještě plán?" Obě přikývly. ,,Až přijde táta z práce a otevře dveře, spadne na něj pavučina s velkým pavoukem. Já budu schovaná ve skříni a až projde kolem, zatáhnu za provázek, abych zprovoznila frankenstiena na kolečkách. Lekne se, zapotácí se a dostane se do kuchyně." Odříkala Jennifer a otočila se na matku. ,,Já v kuchyni odjistím kostlivce a až na něj vybafnou, zatáhnu za provaz a poleju hp falešnou krví." Řekla matka. ,,A já už s Jennifer budu čekat v obýváku v kostýmech a vybafneme na něj. Pak se zezadu přiblížíš, mami, a dorazíš ho." Obě se usmály a když jsme zaslechli kroky na verandě, rozběhli jsme se na sva místa. Vše proběhlo podle plánu.
Jeho ženský jekot byl k nezaplacení.

Užívejte říjnový podzim! 🍂🍁
~Barča aka Chloe 💙

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro