.|3|.

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

~ večer ~

Julia vyšla z pokoje pro hosty. Rozhlédla se okolo sebe a uviděla Toma který spal na skříni, Pablo si četl nějakou knížku a seděl na zemi pod gaučem a Toby seděl na gouči a nudil se. Julia přišla blíž k Tobymu a sedla si k němu na gouč.

,, Ahoj Toby vypadáš nějak znuděně" řekla Julia a trochu se pousmála.
,, Hodně se nudím" řekl a podíval se na Julii.
,, Víš touhle dobou si vždy píšu s Deer ale dneska ne" řekne a podívá se na svůj mobil na stolečku.
,, Toby vždyť se nic neděje" řekl Pablo a zavřel knížku.
,, Jo Pablo také by jsi to poznal kdyby jsi měl něco jiného než ty tvoje knížky" řekl Tom a protáhl se.

Pablo položil knížku, nadechl se, vydechl a podíval se na Toma pohledem který říkal ,, jsi mrtvý Tome".

,, A kdo tady zná každou knížku ?" zeptá se ironicky Toma
,, Tak to si pleteš já znám každou knížku u sebe doma né tady" řekl Tom a překřížil ruce na prsou.

Chvíli se Tom a Pablo na sebe dívali vražednými pohledy než ticho prolomil Isec který vyšel z Pablova pokoje s jeho mobilem v ruce.

,, Píše ti sestra" řekl Isec a hodil po Pablovi jeho mobil.

Tom mávl svým bílím křídlem a Pablův mobil zmizel a oběvil u Toma v ruce.

,, Tome !" okřikl Toma a zvedl se.
,, Vratím ti ho až přiznaš že jsi knihomol a že napíšeš Flame" řekl Tom a škubl černým křídlem.

Pablo si povzdechnul, znovu se posadil a svůj dlouhý, fialový ocas obmotal kolem sebe.

,, Tak dobrá jsem knihomol a až mi vrátíš mobil tak napíšu Flame" řekl Pablo s očima zabodnutýma do země a sklopenýma ušima do zadu.

Tom znovu mávl svým bílím křídlem, mobil mu zmizel z jeho ruky a oběvil se na stolečku před Pablem. Pablo se natáhl pro svůj mobil s ještě před tí než napsal Flame napsal své sestře.

,, Vypadá nějak smutně" řekla Julia o točila se na Toma
,, Nevím co mu ale měla by jsi to vědět když jsi jeho sestřenka" řekl Tom a slezl ze skříně.
,, Neviděla jsem ho 2 roky" řekne a švihne svým čistě bílím až sněhovým ocasem.
,, Tak hotovo" řekl Pablo.

Pablo položil svůj mobil na stoleček a zvedl se.

,, Kam jdeš ?" zeptal se Tom.
,, Spát" řekl odešel směrem ke svému pokoji.
,, Ještě napíšeš Flame" řekl Tom a teleportoval Pablův mobil k němu.

Poblo si povzdechl, vzal si mobil, v kontaktech najel na Flame a napsal jí první větu která ho zrovna napadla ,, Dobrou noc lištičko".

~ u Flamininy babičky doma ~

Flame seděla na posteli a česala Kulíška. Když v tom jí zazvonil telefon na znamení že jí přišla nová zpráva.

,, Co takhle vyzkoušet to co mě učil Tom" zamyslela se a podívala se na svou lišku jménem Kulíšek.

Kulíšek vydal hlas který vydávají lišky když jsou šťastné. Flame se usmála.

,, Takže bylo to raz, dva, tři !" Její mobil zmizel a né že by se oběvil u ní v ruce ale venku kde pršelo.

Flame vstala z její fialově povlečené postele. Došla ke dveřím a otevřela je. Prošla okolo své babičky. Došla k vchodovím dveřím, zase je otevřela, vyšla ven, doběhla pro mobil, sebrala ho a zase se vrátila do domu. Znovu prošla okolo své babičky. A na konec se vrátila do svého pokoje.

,, Tohle bylo na posledy co jsem zkoušela něco nového" řekla a rozvalila na postel.

Kulíšek k ní přicupital a olízl jí nos.

,, Máš pravdu tohle říkám skoro furt a stejně to nedodržím" řekla a zvedla se aby mohla lépe sedět.

Vzala si mobil a podívala se kdo jí to vůbec píše v 19:59.

,, On mi píše Pablo ? Co asi bude chtít ?" řekla si pro sebe.

Rozklikla zprávu od Pabla. A nestačila se jenom divit.

,, On mi píše Dobrou noc lištičko ?" zeptala se Kulíška a švihla svým ohnivým ocasem.

Chvíli na tu zprávu čuměla a nemohla uvěřit svým vlastním očím.

,, To si musím zapsat do deníčku" řekla a vzala si knížku která ležela na nočním stolku.

Flame začala psát o tom jak jí napsal po prví v životě Pablo.

--------------Pokračování příště----------------
Mí drazí hříšníci je tu už třetí kapitola mé knížky do soutěže ^^ jediné co doufám je to že to neskončí jako Kočičí válečníky vyhoštěný válečník...

To by bylo pro dnešek vše a s vámi se loučí

~ Váš autor ⭐😘

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro