9.

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Konečně jsem měla možnost klidného uvažování. Neměla jsem pouta ani nic podobného, jediné co mi zbývalo bylo to, že jsem musela dodržet úmluvu ohledně toho lidského kluka, takže jsem se ho snažila najít kde se jenom dalo, jakmile jsem se objevila v opičím městě. Musela jsem si dávat pozor na hlídky Thada, navíc jsem měla nutkání se stavit domů, podívat se na otce a Bon, jestli se o něj ještě stará nebo skončila taky jako ostatní lidé. Myslím si, že by ale Thade nebyl takový blázen, aby ji zabil, když ví že se bez pomoci otec nikam moc nedostane, pokud si ho chce ještě udržet ve svých řadách, aby neztratil svůj post senátora a taky vůdce města.

Vzpomínka na Krulla mě zastavila v cestě, viděla jsem jeho starý domov, před obličejem jsem měla jeho tvář zakrytou mírným popraškem písku, když jsme ho pohřbívaly poté bitvě. Aby toho nebylo málo, tak se mi tam objevil i obličej Attara jak se jen zlostně šklebí tomu co mu provedl, ani nevím jak tak jsem začala vřískat jak pominutá. To pochopitelně vzbudilo pozornost stráží tak se za mnou ihned vydali a kdo tam nebyl jasně že ve vedení stál Attar osobně. 

"Sakra." povím si a zkusím se jim vytratit v ulicích.

"Chyťte ji dělejte!" zavrčí na ně Attar a ihned slyším dusot nohou strážců jak se za mnou vydali a on to vzal nejspíš oklikou.

~Skvělí padla si jim do pasti Ari~

~My obě~ povím, když se dostanu do slepé uličky, ze které nebylo úniku, stráže mě obklíčily a potom mě vzaly do pout zpět za Attarem.

"Pane máme ji."

"Výborně." odpoví svým typickým hrubým hlasem.

"Podívejme se koho nám to Semos přivedl. Ari..senátorova dcera se vrátila zpět. Tohle se bude Thadovy líbit až tě opět uvidí."

"Nechte si ty slova od cesty generále Attare."

"Hehe sama si počkejte co na to ještě řekne váš chudák otec, až se doví že jste tady."

"Neopovažujte se ho do toho zatahovat, už tak si prošel peklem."

"To on moc dobře ví, čas od času se o vás zmiňuje kolemjdoucím. Řekněme že se tak trochu změnil."

"Změnil jak změnil? Co jste mu provedli!!"

"My nic, za to spíš mohl on sám nebo ta jeho služebná."

~Bon?..to ne, on snad ji?~

~Na to ani nemysli, máš jiný problém podívej se před sebe~ tak se kouknu kolem sebe a uvidím co vidím.

~To je ten kluk, někam ho vedou~

~To ano, musíš se dostat pryč, dřív než se dostaneš Thadovy na koberec, přísahám Semosovy jestli se tě dotkne tak zakročím a jednu mu vlepím~

~Ani náhodou, nezapomínej že jinak zemřu~

~To zemřeš i bez tak jsi v pěkné kaši~

~Však já na něco přijdu neboj se~

~No to doufám~

~Možná někdo v dálce vytuší že mám problémy a přijde na pomoc~

~To myslíš jako jeho?~

~Proč ne, Leo by udělal to samé, jsou si přeci v některých bodech podobní~

~Pravda, tak nezapomeň doufat, že ten jeho "šestý" smysl mu cosi vzkáže~

~To doufám že nezklame~ povím si nazpět v mysli.

~Miluje mě, vím to..cítím to, že to tak je, tak mi jistě přijede na pomoc~ zamyslím se nad tím, když mě vlečou uličkou směrem k Thadovu sídlu.

~Kde si Natakasi? Potřebuji tě~ probleskne mi hlavou, když si povzdychnu a potom se podívám na toho kluka, kterého vedli úplně opačnou stranou a ještě na něj stačím mrknout než mi zmizí z dohledu.

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro