~36~

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Będzie tu trochę rysunków i innych mniej ważnych pierdół

Z rysunków, mamy:

Lilusia, bo kto nie inny? Oczywiście z maską (Chodź nie wygląda) Jej design jeszcze trochę podrasuję znając mnie :)

Robione 22 czerwca

Tutaj była praca na konkurs którą nie pamiętam czy już wrzucałam

Robione 9 maja

Baza od Nyashka404

Historia bazy (jak ktoś nie chce to nie czyta):
W skrócie, historia z tą bazą jest taka że jest od kiedy Szkic jeszcze istniał, była to również aplikacja przeznaczona do rysowania i można było tam wrzucać swoje rysunki oraz pozwalać innym przerabiać je, tak też tam można było napotkać bazy i korzystać z nich! Były nawet warstwy Odrazu i naprzykład gdy ktoś nue potrafił robić cienia nie musiał się o to martwić ponieważ był cień na jednej z warst przez co mogło pokolorować pod to.

Niestety ale aplikacja została usunięta, nie pamiętam niestety z jakiego to powodu, ale mam miłe wspomnienia z nim związane :)
Naszczęście ci co mieli tą aplikację nie usuwała się, mi też się nie usunęła! Ale z powodu że telefon mi się zepsuł i nie pozwalał mi robić zdjęć i innych rzeczy, musiałam zresetować telefon...
Mam screenshoty jeszcze innych baz które udało się zachować, i taką baza jest właśnie o Slendytubbies
Koniec historii

Więc jest to moja pierwsza taka ocka z tego fandomu i może kiedyś zrobię własne Au do tubisiów, bo mam jakiś pomysł.

NIE PRZYWŁASZCZAM SOBIE BAZY

Inspiracja od -Shiba-Chan-

No a tu moja persona (Nie pamiętam ani nie ogarniam tych nazw no :( ), zrobię kiedyś w wersji furrasa...
SZCZUROBARASA

Robione 26 czerwca

Skończyliśmy o rysunkach teraz czas na pierdółki


Tutaj okładki dla JasnaRosa 
A że nie miałam gdzie wstawić bo śmietniczek dałam do prac, to ni ma
(a nie chciało mi się dawać tych wszystkich rozdziałów z powrotem)

Następna mini pierdółka to to że wkrótce będę łaziła na kursy rysunku! Chodź dopiero za trzy tygodnie i będą odbywały się w dni robocze! Dlatego też moja aktywność może trochę zmaleć. (Napiszę to również na tablicy gdy zacznę chodzić na kursy)

I ostatnia pierdoła to to że myślałam nad luźnym challengem dla rysowników gdzie przez 30 dni rysowali swoją główną postać w różnych fandomach jakich są lub nie są!

Dlatego też jest to luźny challenge ponieważ nie musicie robić wszystkich dni albo zmienić poszczególne dnie na inny fandom w dodatku rozdziały nie musiałyby pojawiać się codziennie! Jednakże gdy wrzucicie rozdział w jakiś tam dzień musi pojawić się ten rysunek

Niestety nie wiem czy istnieje już taki challenge, więc nie wiem czy mogę to uznać za swój pomysł, czy nie!

L.C

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro