~43~

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Zajęło mi to niezbyt dużo czasu, wczoraj zaczęłam a dzisiaj skończyłam. Jestem nawet zadowolona z efektu końcowego, choć miałam nadzieję że będzie lepiej to wyglądało.

Pierwszoplanową postacią na rysunku są to Runy. Runy nie mają płci, choć wyglądają jak kobieta. Generalnie Runy mają odpowiadać za wysyłanie przepowiedni i ogólnie duchowe sprawy. Runy były kiedyś żyjącą istotą ale to było za czasów "plemion", czyli nie żyją od dawien dawna i stali się jednymi z ważniejszych istot. Są jednak i tak pachołkami Bogów.

Następną drugoplanową postacią jest to Vaim. Vaim w porównaniu do Run posiada płeć i jest kobietą, ma również swoją bardziej normalną formę. Jednak tylko po to by zwabiać swoje ofiary by następnie znaleźć się z nimi pod taflą lodu. Vaim też jest złą istotą jak wskazuje na to że zabija podobnie jak rusałka! Jest również robiona pod tą kotkę co robiłam kiedyś one shota (Obecnie one shot jest na drugim koncie).

Vaim i Runy wiedzą kim jest Darahati.
Są rodzeństwem, choć nikt inny prócz nich samych o tym nie wie (Z tego powodu że mogła by powstać jeszcze większa drama niż już obecnie się dzieje)

Tutaj macie jeszcze dokładny wygląd Vaim.

Macie tutaj jeszcze robione na kursie rysunki. Bardzo mi się wszystkie podobają i jestem dumna z nich bo mam też w planach (Nie wiem czy już to mówiłam) Pójście trochę z rysowaniem furrasków w bardziej realistyczną stronę, choć jeszcze nie jestem pewna.

Postanowiłam że czemu by nie i memy z Panfu/MSP będą o moich ockach oraz przyjaciela (Ktoś tam może się znajdzie jeszcze)

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro