1. "Господи, къде сме?!"

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Дестини

Аз и приятелките бяхме пред заведението, което резервирахме по-рано. Джипиесът ни показваше, че това е адресът, но на нас не ни изглеждаше така. Бяхме в тъмна задънена улица, осветена единствено от надписа "Bar Aftertaste". Наоколо беше пълно с кискащи се жени в къси предизвикателни роклички.

- Какво, по дяволите, е това място? - шокира се Фейт, излизайки от BMW-то.

- Не мисля, че това е мястото, където си направихме резервация. - казах аз, оглеждайки странната обстановка.

- Корейски Иисусе, тук ли ще си празнувам рождения ден? - озадачи се рожденичката Америка, която днес навършваше осемнайсет.

Приближихме се към входа и се наредихме на опашката. 

- Хора, нали имаме резервация, хайде да ги прередим! - предложи Фейт, разбутвайки народа пред себе си.

Ние я последвахме, но започнаха да ни освиркват и дори една прашка полетя към нас. Охраната ни провери и за наша изненада ни пусна. Влязохме и се озовахме в друг свят. Нямаше нищо общо със спокойния ресторант, в който очаквахме да влезем. Беше пълно с малки масички, заети само от жени, обслужващи ги оскъдно облечени сервитьорки. Отпред се намираше голяма сцена, в чиито два края се издигаха дълги лъскави пилони.

- Господи, къде сме?! - прошепна Америка.

- В стриптийз бар. - ухили се Фейт.

Погледнахме бележката си и видяхме, че сме на една от масите на първия ред. Настанихме се и веднага ни донесоха чаши с водка. Чувствах се неловко на такова място. По дяволите, бях примерно дете. Родителите ми нямаше да повярват, че съм тук.

- Дестини, родителите ти ще са очаровани, ако те видят тук. - подхвърли иронично Фейт.Аз изсумтях. Вярно беше - родителите ми бяха прекалено стриктни и очакваха от мен единствено добро поведение и отлични оценки. Честно казано, едва ме пуснаха да изляза тази вечер.

Изведнъж всички се разпищяха. Погледнах към сцената и видях мъж, който бих предпочела да не виждам повече. Имаше прилепнала назад руса коса, отвратително мазна физиономия, но поне хубаво тяло. За мой ужас беше облечен като каубой.

- Знаеш ли, това място може и да ми хареса... - подсмихна се Америка и аз отвратено я погледнах. Погледът ми попадна на Фейт, която го гледаше в захлас. Добре, явно не споделяхме общи вкусове за момчета... или беше по-правилно да се каже мъже. Този тук ми приличаше на минимум 35-годишен.

- Добър вечер, дами! Избрахте правилния бар! Аз съм Конър Краля на нощта, ще ме видите пак в края на шоуто, но този път в действие. С някои от вас се познаваме отдавна като например тази в краката ми. Разбирам, че някои са наистина пристрастени, и аз бих се пристрастил към себе си. (Мълва от смях.) Тази вечер моите момчета ще ви докарат незабравими мигове и... оргазми - изкрещя той.

Аз подскочих на стола си, а всички други, включително и най-добрите ми приятелки бяха във възторг. Изведнъж светлините изгаснаха и само сцената остана осветена. Господи, какво трябваше да очаквам? Всички утихнаха и притаиха дъх. Гръмна хип-хоп за мое учудване.

- Като за начало ще се поизпотите с Чан Разбойника. Насладете се, докато е време.

Няколко мъже докараха в такт с музиката голяма затворена музикална кутия и завъртяха един ключ отстрани. Изведнъж хип-хопът спря и се разнесе тиха бавна музика. Капакът бавно се заотваря и след него започнаха да се показват вълшебна пръчица и глава, покрита с черна качулка, част от черна мантия. Музиката бавно започна да преминава в еротична. И тогава се обърна мъж и разкъса мантията. Всички жени се разпищяха, а Фейт за малко да ми спука тъпанчето.

- Такъв мъж даже не съм си и представяла! - покри уста с ръцете си Америка.

Господи, само мен ли не ме впечатляваше? Беше гол по сребърни прашки, които едвам покриваха "меча му". Започна да прави някакви абсурдни движения с таза си и се плъзгаше по пода като гущер. Честно казано се стреснах да не си натърти нещо. Може би към 50 пъти се пипна там и си виреше таза в нашите очи. Приближи се към жените, които започнаха да му пъхат пари в гащите, ако можеха изобщо да се нарекат така. След като получи отпечатъци от пръсти по цялото си тяло, Конър отново се чу.

- Загряхте ли, перверзници? Ник Магьосника ще се погрижи, ако не сте.

Не мисля, че бях готова за следващия...

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro