1.

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

(Písnička XD) 

Campcamp jsem vždy milovala. Jezdím tam každý rok, ale toto léto jsem s sebou vzala i Moonyho.Sice tam mám pár stálých kamarádů, ale na něho nemá nikdo. Snad mu ta tůra o který jsem mu neřekla vadit nebude. ,,Hej! Zazpíváme si něco!" navrhne jedna holka na konci autobusu a začne zpívat písničku, kterou k smrti nenávidím. Ovšem se k ní všichni přidají. 

Povzdechnu ,,At' už jsme tam..." řeknu znuděně a pak se napřímím. ,,Moony my jsme tady!!!!" vyskočím radostně div nespadnu. ,,Dva týdny zábavy!" křičím.

Z autobusu jsem vystoupila mezi prvníma. Hrozně se těším. Užasle se podívám okolo. Je to tu pořád stejné, ale chatky jsou nově natřené. 

,,No to nene! Ty jsi tu taky A.N.A.B.E.L.L" Nenene....prosím řekněte, že to není... 

,,Ahoj KATHERIN! Tvé nezajímavé kecy mi hrozně chyběly. Ježiši co to máš na sobě?! To je ze sekáče?!" zazubím se. Nenávidím ji. Je hrozná. Katherin je ten typ holky, která si na tebe dovoluje když se jí nehodláš postavit. Tady jsem ale asi jediná, kdo si to uvědomuje.

,,Ne..........ale nemohla jsem si nevšimnout tvých vlasů. Hádám, že si měla malou nehodu co? Chudinko........taky bych nosila kšilt, kdyby mi půlka vlasů uhořela." Udělá na mě povýšené gesto a cvrnkne mě do nosu. ,,A ted' mě omluv. Uvidíme se na obědě." otočí se a nakráčí si s tou svou obří zadnicí ke své partičce. 

Zamračím se. ,,Pojd' Moony. Taky půjdeme!" Vezmu ho za rukáv a táhnu ho na spis chatek. ,,Přísahám, že jestli nebudu v pokoji s Dainy, tak se zastřelím!" řeknu podrážděně. Moony radši mlčí.

Kouknu se na spis. ,,Máš chatku blízko mé. Jsi s Harvym.....kamarád, ale dost upřímný. Jo a možná ti bude chtít prodat pendreky. Dobrý je meloun." uklidním se a kouknu se na své jméno. ,,Jsem s Dainy. Aspoň nějaký plus......." otočím se. 

,,Jdeme!!!"Táhnu ho radostně za ostatními.


No dobře..........Omlouvám se za chyby.

Spolupráce: @BlueMoonlightDream :)

Moc ti děkuji Moony za úžasný cover. Moc se mi líbí. :)


Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro