9

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

(Myslím, že písničku každý zná. Je to písnička od Slzy: Na srdci)

Anabell:

,,Anabell!" uslyším za mnou.Otočím se. Je to Dai, která utíká za mnou.

,,Jdu s tebou." usměje se, když ke mě konečně doběhne. ,,Nechceš přece skončit v rybníce." pošeptá.

Zasměju se a pokračuju v cestě. ,,Kat je moje nevlastní sestra." řeknu po chvíli ticha.

,,Cože?! Ježiši já ti tak nezávidím. A je levoboček, nebo se jen připletla do rodiny?"

,,Myslím, že je pravá tátova dcera. Možná byl mámě nevěrný.Vypadáme trochu podobně nemyslíš?" nenápadně ukážu na Katherin. ,,Nikdy mi to nedošlo.Měla jsem to přímo před očima ale nevšímala si toho." sklopím hlavu.

,,Na druhou stranu máš aspoň Ciri ne? Proč vlastně nejela s tebou?" Zeptá se Dai.

,,Protože dospěla rychleji než já.  Ona na takovou zábavu není. Navíc by jel přítel s ní. Ne, že by byl žárlivý a bál se, že mu ji někdo vezme. William je úžasný a je s ním legrace, ale předpokládám, že by se bez něho dostala Ciri zase do problému." zasměju se. To on ji dostal z toho pekla. Bez něj a jeho známostech by byla pořád tam. Na tom opuštěným místě, kde litovala všeho, co mi udělala, snídala s malými kriminalisty a neměla nikoho, komu by se mohla svěřit. Má štěstí, že je Will syn vedoucí toho všeho.....Vlastně ji i závidím.....

,,A proč vlastně Miki nejel? Ne, že by byl Moony špatný, ale Miki byl vždycky jen s námi a vždycky byla sranda.A Snow se taky dlouho neukázala." usměje se.

,,Já chtěla vzít Moonyho. Mohli jet taky, ale Snow nemohla a Miki jel s rodiči do ciziny." vysvětlím.

,,Škoda. Hele a když už si vzala sebou Moonyho, proč nejdeš za ním? Vždyt' to ty máš právo být s ním jako první.Jako jeho dlouholetá kam...."nedořekne, jelikož ji hned skočím do řeči.

,,Ale není můj majetek. At' se baví s kým chce. Mě nevadí, že se ted' baví skoro pořád jen s moji sestřičkou." řeknu se vztekem v hlase.

,,To vidím." usměje se Dai. ,,Tak budeme trávit čas jen spolu, jako vždycky." dodá.

Přikývnu a usměju se na ni.

Myslela, jsem, že už od tohoto tématu odejde, ale spletla jsem se.

,,A jsi si jistá, že bys mu jen překážela? Půjdu s tebou." táhne mě dopředu.

Moony si nás všiml velmi brzy, jelikož jsem na Dai křičela a bránila se, než mě začala lechtat. ,,Ahoj Dai." pozdraví kamarádku s úsměvem.

,,Čau Moony. Rozhodla jsem se přidat k vám." vysvětlí.

Konečně přestane a já popadnu dech. ,,Slyšel si to s mým tátou?" zeptám se.


Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro