↠ 153

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Z kim zepsujesz lodówkę?


══════ •『 ♡ 』• ══════

Baran – Z Yumą

Byk – Z Shu

Bliźnięta – Z Kou

Rak – Z Ruki'm

Lew – Z Kanato

Panna – Z Laito

Waga – Z Ayato

Skorpion – Z Subaru

Strzelec – Z Reiji'm

Koziorożec – Z Azusą

Wodnik – Z Yui

Ryby – Z Kino

══════ •『 ♡ 』• ══════


Cóż... ile to mnie tutaj w tej książce nie było? *sprawdza* Ostatni zodiaczek został wrzucony równo 1 czerwca 2021 roku, a mamy... um... 14 marca 2022 roku... oj ^^;
Ale mam usprawiedliwienie! Zdrowie psychiczne, jak i fizyczne, wyskoczyło mi przez okno z trzeciego piętra na główkę prosto na asfalt... w sumie to nie jest lepiej, z dnia na dzień rozkręcam tylko tę karuzelę szaleństwa i cierpienia przy pomocy paru spraw... aj, nie mam zamiaru się tu żalić, więc proszę też o brak wyrazów współczucia, ponieważ ostatnio dostałam naprawdę ogromne wsparcie od moich niegrzecznych aniołeczków oraz innych osób irl i naprawdę, aż mi z tym wszystkim głupio, bo nie potrafię narazie z tym nic zrobić, a tyle osób się o mnie martwi i wierzy we mnie, że ugh... powiem tyle, stawiam powolne kroki, bo jakbym nagle wskoczyła do głębokiej wody, to obawiam się, że moja i tak już poszarpana psychika by tego nie wytrzymała po prostu.
No... i co by tu... mimo braku aktywności tutaj, wciąż udzielałam się na cudzych tablicach, jak i na swojej. W międzyczasie też szykowałam specjalny fanfik, który jest najpoważniejszą i najbardziej dopracowaną książką na profilu, więc dla małego pocieszenia powiem, że nie tylko zodiaki, ale wszystkie książki zostały przez to wszystko zaniedbane... TT Ale hej, już jestem! Co prawda po długiej przerwie i pewnie zdążył się tu zrobić cmentarz, ale jestem! I jeżeli ktoś wciąż to jakimś cudem czyta, to mam dobrą wiadomość! W wersjach roboczych mam tyle zodiaczków, że zrobimy sobie maraton! Ile? Cóż... Wattpad ma limit 200 części książki, co oznacza, że to będzie również ostatni maraton, bo zrobiłam wręcz idealną liczbę zodiaczków, by starczyło do samiutkiego końca •w• Ale na pożegnania i rozwinięcie tematu zakończenia książeczki przyjdzie jeszcze czas -w-
No, to tyle ode mnie, nie będę się rozpisywała tu jakoś więcej na swój temat, zainteresowanych odsyłam do ogłoszeń, gdzie wręcz można poczuć klimat bycia moim therapist friend albo czytania mojego pamiętnika lmfao
No, to ten... a co u was? ^^ Chętnie posłucham!
Do następnego~!
Ach, tęskniłam za tym pożegnaniem i luźniejszymi publikacjami, przy których nie muszę jednego zdania czytać po pięć razy, bo wszystko ma być perfekcyjne, inaczej się uduszę, hahahah~

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro