2. Samá smrt

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Hned jak to dořekl jsem celá ztuhla usmál se ale ne tak jak se normálně lidí usmívají upřímně a někdy i laskavě ne tenhle se na mě díval zlomyslně a zle.

,, Koukám že sis našel kamarádku" koukne se na mě.

,,Ji nech na pokoji si tu přece kvůli mě ne?!"

,, Ale ano jsem tu kvůli tobě. Vzkazuje ti ať se přidáš k němu u něj se budeš mít dobře. Už musíš mít toho utíkání určitě dost."Chris se zasmál

,,Nikdy se k němu nepřidám. Máš pravdu Tomasi mám toho utíkání dost, ale ještě nejsem tolik na dně abych se k němu přidal."řekl a vykročil vpřed ani jsem si nevšimla že vytáhnul meč a začal boj.

Skoro nic jsem nezaregistrovala. Všude byly jen samé šmouhy až jedná z nich se ke mně nepřiblížila.

Byl to Tomas a tvářil se vítězně. Strašně jsem se lekla. Jonathan který se mezitím krčil někde v rohu vystoupil a blížil se k Tomasovi.

,, Když mě nezabijete tak vám pomůžu jakkoli"Tom který ho pozoroval tak jak se dostal Jonathan blíž tak mu podřízl krk.

Vykřikla jsem vlny strachu teď smetla vlna neuvěřitelného hněvu. Cítila jsem jak mi je čím dál tím víc horko. Najednou jsem viděla jak celá hořím jako doslova byla jsem v plamenech!! Ale neřešila jsem to viděla jsem rudě.

Všichni se na mě překvapeně dívaly. Dokonce i boj ustal

Zvedla jsem ruky a namířila jsem to na Toma. On se jen vystrašeně koukal.

Všechny plameny co jsem měla na sobě jako by mi vlétly do rukou a z rukou na Toma.

Hned jak se ho plameny dotkly jsem ty ostatní namířila na ty kteří byly v černém a měly zbraně na všechny kromě Chrise.

Cítila jsem se silná ale to opadlo hned jak jsem už nebyla napumpovaná adrenalinem. Vlnu hněvu nahradila vlna strachu.

Bála jsem se plamenů na rukou bála jsem se toho co se stalo VŽDYŤ JÁ NĚKOHO ZABILA! Třepala jsem rukama a všude okolo byl oheň.

,, Av musíš se uklidnit ššššš uklidni se jinak všichni uhoříme. Ten oheň ti nic neudělá ten je tvůj on ti nic neudělá."mluvil naléhavým a trochu zoufalým tónem.

Pomalu jsem se pod jeho slovy začala uklidňovat. Jak jsem se uklidnila úplně tak oheň z mých rukou zmizel. Úlevně jsem si oddychla.

Ale úleva netrvala dlouho začala jsem si uvědomovat co se stalo. Já někoho zabila, já je zabila. Začali mi téct slzy proudem a sesunula jsem se na zem.

Chris hned ke mně přiběhl a objal mě.,, To bude v pořádku já tě ochráním neboj se. To bude v pořádku."

(Luke Baines)

Tak tady máte Tomase Blacka.

Tak tady je 2. Kapitola. Ve třetí se dozvíme něco o minulosti a taky o proroctví. Ale hlavně se dozvíme co je ve skutečnosti Av.
Tak se zatím loučím vaše avet....... Jé já zapomněla
Papa avet 😘😍🥰




Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro