16. Levi

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Dal jsem mu na ruce pouta a nechal ho stát u dveří. Posadil jsem se před něj a zkoumavě si pohlížel jeho tělo, a pak jsem očima sklouzl na jeho penis.

,,Dobře...klekni si a pros," pousmál jsem se. Eren poslušně klesl na kolena a sklonil hlavu.  ,,Pane Acermane...už neuteču slibuji...budu váš navždy," pousmál jsem se a přešel k němu.

Vzal jsem si bičík a dám mu ho pod bradu. Pozvedl jsem bičík směrem nahoru a tak mu zvedl hlavu, abych se mu mohl podívat do očí. ,,Zopakuj to..." řekl jsem chladně.

,,Budu váš," pohlédl mi do očí.  ,,Vstaň a jdi k posteli," ustoupil jsem a nechal ho projít. Ruce jsem mu uvolnil a přivázal ho k posteli.

Bičíkem jsem mu pleskl po zadku a pousmál se. Eren potichu zasténal. Zavázal jsem mu oči a postavil se za ním.

Zatlačím na něj tak,aby se trochu snížil. ,,Nebudu na tebe jemný, Erene..." řekl jsem chladně a odhodil jsem bičík a stáhl si kalhoty.

,,Nebojte se, pane...jsem připravený," zatnul ruce v pěst a kousl se do rtu.  ,,Dobře...bez žádné přípravy do tebe vniknu," nedovolil jsem mu odpovědět a okamžitě do něj zasunul.

Eren zasyčel bolestí.  Bez váhání jsem začal do něj tvrdě přirážet. Zaryl jsem mu nehty do boku a pokračoval. 

,,P-pane...d-dost," jeho hlas se zadrhával.  Zamračil jsem se a odtáhl se od něj. 

Rozvázal jsem mu ruce a stál šátek s očí.  ,,Dobře...přehnal jsem to..." vydám se ke dveřím, pak se otočím na něj.

,,Pojď odsud...počkej na mě v pokoji," pousmál jsem se a čekal, až vyjde pak jsem za ním zamkl a odešel do svého pokoje, kde jsem se převlékl a vydal se za ním.  ,,Obleč se něco slušnějšího...jdeme na ples. "

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro