27.

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Vešli jsme na záchody...
Nikdo na záchodech nebyl, ale i tak jsme si dávali pozor.  Začal jsem ho líbat a ucítil, jak mě přitiskl na zeď.

Rukou mu zajel do kalhot a stiskl mi zadek. Vzdychl jsem mu do rtu a pousmál se.

Přešli jsme do kabinky a zavřeli za sebou. Levi mě čelem přitiskl ke zdi a sundal mi kalhoty. Chytil mě za zadek a zasunul mi do něj.

Zkousl jsem si ret a zadržoval vzdychy. Levi začal tvrdě přirážet a držel mě za boky.

,,Miluji tě, Levi," zajel mi nehty do boků a zadržel jsem bolest.

Levi mlčel a jen do mě tvrdě přirážel. Za chvíli se udělal do mě. Oblékl jsem se a vyšel se záchodu jako první, aby to nebylo moc nápadné.

Nasadil jsem si masku a čekal na Leviho.  ,,Pane Acermane," pousmál jsem se a mírně se uklonil.

,,Erene," řekl trochu povýšeně a chytil mě za kravatu a táhl k nějakým lidem.

Začal se s nimi bavit a já tam u nich beze slova stál.  Na plese jsme byli do pozdních hodin. Byli jsme unavený natolik, že jsme radši nechali auto na parkovišti a zabydleli se v hotelu.

Levi si vybral jeden z luxusních pokojů, který tenhle hotel nabízel. Měli pravdu. Tenhle pokoj byl vážně úžasný.

Balkón s výhledem na město, luxusní postel a nádhernou koupelnu sladěnou do bílo zlaté barvy.

Tenhle den s Levim začal a skončil hezky. Doufám, že to bude i nadále...

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro