35.kapitola

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

,,Ale ale náš krvezrádce a mudlovská šmejdka" povykovala černovláska v čele jejich elitářské zmijozelské skupinky když je míjela Ginger se Siriusem.

Ti dva nebelvíři se právě vraceli z knihovny. Nehledejte v tom žádnou nepravost, šli tam jen a pouze za účelem studování.

,,Musíš furt opruzovat Bello!" obořil se Sirius na svoji sestřenici, kterou z duše nesnášel. Nikdo ani přesně nevěděl jak se to vlastně seběhlo, najednou kolem sebe Sirius s Bellatrix kroužili s napřaženýma hůlkama. Vrhali po sobě nenávistné pohledy a sem tam i nějakou tu kletbu, zatím jen ty neškodné.

,,Slečno Blacková, pane Blacku! To snad nemyslíte vážně!" mířila k nim profesorka Mcgonnagalová a profesor Kratiknot.

,,Ani po skoro 5 letech si nejste schopni zapamatovat že, souboje na chodbách a kdekoli jinde jsou zakázané" pokračovala profesorka Mcgonnagalová a pohlížela přitom na oba Blackovy.

,,Ale paní profesorko ona si začala, provokovala mně" začal hlasitě reptat Sirius ale Bellatrix taky hned začala prskat že to není pravda. Chvíli se dohadovali než je opět musela uklidnit Mcgonnagalová

,,oba se uklidněte prosím, dostanete školní trest. Zítra v osm hodin večer v kanceláři u pana Filche" Zmijozelští byli v mžiku pryč i se svou hadí královnou, a Ginger se taky snažila Siriuse odtáhnout pryč.

***
,,Takže jestli jsem to správně pochopil Bellatrix tě napadla a ty s ní máš trest?" snažil se pochopit Remus.

,,No tak nějak to bylo" přikývl Sirius když jim povyprávěl co se stalo.

,,To je nespravedlnost. Jak tohle Minnie může udělat? Vždyt tě Bellatrix na tom školním trestu zabije" knučel ano doslova knučel James.

****

,,Echrm Siri no tak nech toho, já vím že chceš ale počkej chviličku" šeptala očividně velmi nedočkavému Siriusovi do ucha menší hnědovláska.

,,Lauroo na co chceš čekat, jestli sis to rozmyslela tak to řekni hned" Oba stáli no řekněme že ve velmi ,,útulném" přístěnku na koštata. Pak je však vyrušilo hlasité zaklepání a hlas který Sirius okamžitě poznal

,,Sakra Dvanácteráku tady je obsazený. Mám tu práci počkej"

,,Uvidíme se potom puso, najdu si tě" políbil ještě Lauru na rozloučenou. Ta se jen ušklíbla a vyrazila chodbou pryč.

James začal okamžitě na Siriuse chrlit otázky typu ,,už zas? Kdy si s tím dáš pokoj? A nebo kdo to byl tentokrát?" Zatímco Sirius jen civěl do prázdna a Merlinví co se mu honilo hlavou.

,,Jo a mimochodem asi za 15 minut ti začíná trest" dodal ještě James.

,,Co? A sakra!" Sirius se konečně probral ze zamyšlení a uháněl k nebelvírské společence. V pokoji se ,,teple" oblékl protože měl předtuchu že půjdou do Zapovězeného lesa.

Přesně v osm hodin stál před Filchovým kabinetem. Bella dorazila o chviličku později, později dorazil i Filch a vyrazili do Vstupní síně a ven na pozemky.

Přesně podle Siriova odhadu, byl rád že je dobře oblečený protože byla hrozná zima. Cestou bylo ticho, teprve až u hranice lesa jim podal pergameny a pytle.

,,úkol je doufám jasný, musíte nasbírat vše co máte na pergamenech jinak se nevracejte!" nechal je tam stát a odešel.

,,Tak co krvezrádče bojíš se jít do lesa?" prskla posměšně Bellatrix a posvítila si na pergamen.

,,Tss to spíš ty by ses měla bát, je tam všelijaká havěť " opáčil Sirius a také si posvítil na svůj pergamen. Poté oba vběhli do lesa.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Takže čau

Jsem tady opět s další kapitolkou, tentokráte menší Blackovské hašteřeníčko. Co myslíte že se v lese ještě stane? Jak ti dva splní svůj úkol? Odpovědi do komentů, či hvězdička moc potěší.

Andy

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro