44.kapitola

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Z pohledu Ginger

,,Takže Ginger jak zní definice zhmotňovacího kouzla" vyhrkla na mě otázku Lily mezitím co projížděla očima stránky Příručky kouzelných slov a zaklínadel pro pátý ročník. Seděli jsme s Marlene a Dorcas ve společence a opakovali si na zkoušky. Bylo asi týden po prohraném zápase s Havraspárem a mně to docela mrzelo, pořád jsem přemýšlela co jsme udělali špatně. ,,Nevím" pokývla jsem rameny  a Dorcas to začala recitovat. ,,Ginger tak se aspoň trošku snaž,  vím, že pod tou učebnicí máš knížku vyčuhuje ti tady" vytáhla mi zpod učebnice Famfrpál v průběhu věků. ,,Merde odhalila jsi mě " ušklíbla jsem se. ,,Ehm Ginger můžu s tebou
mluvit?" objevil se u nás zčistajasna James, jakoby ze sebe stáhl neviditelný plášť.  ,,Ty nevidíš, že se právě teď učíme Pottere! Odpal laskavě" obrátila se k němu Lily ve tváři Poker face. ,,Snad si můžu promluvit se svou sestrou Evansová!" odsekl jí James a začala zase jejich velkolepá hádka. Já tak nemám ráda když se ti dva hádají. ,,Haló já jsem pořád tady! Dost už " postavila jsem se mezi ně když už nic jiného nepomáhalo. Lily nakonec pohodila hlavou a znovu se vrátila k učebnici. My s Jamesem jsme kousek poodešli když na mě začal chrlit, že je to sice už týden ale i tak mu to furt vrtá hlavou a, že je to jeho vina. S úsměvem jsem se na něj obrátila

,,Ale jdi ty, to je všechno vina střelců hlavně taky mně. Nepovedl se mi ten Chitin chyták a špatně jsem to načasovala, když pode mnou nikdo nebyl. " Chitin chyták  spočívá v tom, že jeden střelec vyletí s Camrálem vzhůru a navodí soupeřům dojem, že se jim chce vyhnout a skórovat, jenže ve skutečnosti upustí míč dolů kde ho chytí další střelec. A ta chyba se stala právě v té chvíli,  špatné načasování a tedy ztracení Camrálu. ,,Ne za to ty nemůžeš, já jsem vás špatně trénoval, jsem špatnej kapitán." Oponoval mi James. Takhle jsme se dohadovali ještě po cestě na večeři a na večeři, dokud Sirius nezacpal Jamesovi pusu jídlem.

******

Nastal první červnový týden a sluníčko že všech sil slunilo a lákalo ven. Našemu ročníku začaly NKÚ, téměř každý den jsme měli nějakou zkoušku, dopoledne teoretickou a odpoledne praktickou. Teď po snídani jsme měli zkoušku z kouzelných formulí.

,,Tak hodně štěstí" popřáli jsem si s holkama a Poberty. Ještě než jsme si posedali tak jsem zahlédla jak se James srazil se Srabusem. Ano byl tu i Zmijozel.

____________________________________________________________________________
Takže čau
Hodně jsme se posunuli v čase a máme tu NKÚ. Doufám že se vám pořád příběh líbí, jo je trochu zdlouhavý ale teď už se školní rok chýlí ke konci a příběh bude utíkat rychleji. Nebyla jsem si jistá jestli tu kapitolu dneska vůbec napíšu. Jelikož ale jedeme do České Kanady a, kvůli sněhu kterýho je tu fakt hodně,  se to trochu prodloužilo tak jsem to aspoň stihla napsat. Přeju pěkný víkend
Andy ❤
P.S. Kdo se taky těší na Vánoce?

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro