51.kapitola

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Jelikož většina byla pro aby byla kapitola ještě z prázdnin tak tady je.

Z pohledu Ginger

,,Hej vstávejte přišly výsledky NKÚ" přiletěla jsem ke klukům do pokoje, nechápu jak tady můžou udělat takovej svinčík, první jsem otevřela okno aby se sem dostalo trochu čerstvého vzduchu a pak jim sebrala peřiny, to už by je  mohlo vzbudit. ,,Giiioo nech nás spát" zamručel Siri, oba byli tak bezmocní a roztomilí, drbla jsem do pochrupujícího brášky ,,Jamie napsala ti LILY". To na něj mělo okamžitý účinek a vystřelil z postele jak zátka vystřelená z láhve. Já si sedla k Sirimu a čechrala mu ty jeho nádherný vlasy, chápu že se na něj vždycky nalepilo tolik holek je prostě k sežrání. Ale teďka je jen můj, žádný casanova Black, žádný děvkař jenom můj Sirineček, dobře to zní trochu majetnicky ale ....no radši nic. ,,Ale ted už opravdu vstávej" ,,a kdo mě donutí?" zasmál se a chytil mně zezadu takže jsme se překulili a leželi v jeho posteli. Po hoooodně dlouhé chvilce jsme se nakonec nějakým způsobem dostali do kuchyně. To bylo totiž tak, že jsem na něj chtěla použít Aquamenti ale on mi sebral hůlku a zdrhal s ní dolů a já ho dohonila až dole v obýváku, když jsem na něj skočila abych na tu hůlku aspon dosáhla. ,,Hej no tak klidněte se vy dva, zas to tak nepřehánějte my víme že jste zamilovaní až po uši ale trochu klid" zvýšil hlas táta když jsme se dostali do jeho blízkosti. ,,Pardon omlouvám se Flearmonte, asi jsem se nechal unést" zvedl se Siri a začervenal se, já oproti tomu zrudla celá jak rajče asotva jsem zahuhnala omluvu ,,promin tati". Pak přišla konečně řada na snídani a dopisy, James byl do toho svého tak zahloubaný že si ani nevšiml že mu z talíře zmizela slanina. Moje zásluha. ,,Jaktože mi dorazil sem?" divil se Siri když si opatrně prohlížel své NKÚčka. ,,Brumbál je zkrátka vševědoucí" pokrčím rameny a konečně mám v ruce taky svůj dopis a nejistě do něj nakukuju.

,,Hmm sedm NKÚ to je dost dobrý" řeknu asi až příliš nahlas a hned se všichni sesypou kolem mně a zírají na moje výsledky, já zase koukla k Sirimu a Jamiemu. Nejsou na tom tak špatně jak jsme původně myslely( já a holky jsme se o tom jak zrovna ti dva dopadnou bavily asi hned po zkouškách). Oba mají po šesti NKÚ a hlavně nemají žádného Trolla a Hrozné mají taky z Dějin čar a kouzel jako já. 

,,Siriusi přišel ti ještě jeden dopis" podala mamka Sirimu velkou obálku, ten zrovna jedl topinku a když uviděl co je tam napsané začal se dusit, James ho musel párkrát pořádně bouchnout do zad aby se vzpamatoval. ,,Co je na tom tak zvláštního?" nedá mi to se zeptat páč nechápu, ta obálka vypadá úplně obyčejně. ,,Sirius Orion Black III. to zní jakoby to psal někdo z rodiny" dostal ze sebe sotva mohl zase mluvit, roztrhl obálku a dal se do čtení.
,,Milý Siriusi od své ,,drahé" sestry jsem se dozvěděl o tvém útěku z domova. Musím ti říct že jsem na tebe pyšný, také vím že tě tvá matka vypálila z rodokmenu Blacků, však víš z toho gobelínu co visí na zdi v jednom pokoji v přízemí. Obávám se že za to jsem učinil, já na tom rodokmenu taktéž již nejsem. Tak tedy svému synovci Siriusovi Orionu Blackovi III. odkazuji část majetku z mého trezoru 674. Věřím že to dobře využiješ.
Tvůj strýc Alphard."
Sirius dočte a v kuchyni se na okamžik rozhostí ticho, které je ale přerušeno mým bratrem, je očividně nedotčenej tím že se má v některých chvilkách mlčet. ,,Zatraceně Tichošlápku ty máš ale štěstí, tvůj strýc ti odkázal zlato uvědomuješ si to?" obrátila jsem oči vsloup a rodiče se vytratili pryč. Sirius však stále hleděl na dopis neschopen slova, to už i mně začlo být divné. ,,Co je? Ztratil jsi řeč?" vlepím mu pusu a pak se dám do uklízení nádobí. ,,Já, já ničemu nerozumím, proč to udělal?" ,,Třeba mu na tobě záleží" slyším jak kluci debatují a taky o tom potichu přemýšlím. ,,Asi ne všichni Blackovi jsou takoví hrozní." 

____________________________________________________________________________
Bonjour
Tak jste se konečně dočkali nové kapitoly, no je trošičku jinak než to původně mělo být ale myslím že tato verze je taky dobrá. Co říkáte na Gingřiny výsledky NKÚ? Jak jsem napsala tak dost dobré, dějiny čar a kouzel jsou dle mého názoru prostě nudné a snad jedině Lily by z nich mohla mít  vynikající. (Pokud jsem se někoho svým názorem dotkla tak se omlouvám) No chtěla jsem to vydat dřív ale pátek teda hlavně večer byl trochu náročný, byla jsem na plese🙈😄 ale to určitě nikoho nezajímá takže to tady ukončím nebo ještě začnu kecat o Youradio což je skvělá apka a zvuková  kulisa při psaní, protože  jsou tam jakýkoli  mixy písniček a můžete si vybírat podle nálady atd. Radši už fakt končím 😂
Tak zase příště
Andy❤

P.S. Už jsme překročili 35K přečtení což je naprosto úžasný, jste skvělí všichni co čtete.

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro