👰🏻12 👰🏻

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

БРАЧНИ КЛЕТВИ

Отец: Сега ще чуем брачните клетви на булката и младоженеца!
Момичета:
Тя: Кълна се да ти помагам да обичаш живота. Да се грижа за теб нежно и да имам търпението, което любовта изисква. Да говоря, когато са нужни думи, и да споделям тишината, когато не са. Да живея с топлината на сърцето ти и да я наричам „дом".
Кълна се да те обичам във всичките ти форми. Завинаги. Да не забравям, че тази любов идва веднъж в живота. И винаги да знам, че без значение какви трудности ни предстоят, ще намерим пътя един към друг.

Момчетата:
* Той се оглежда нервно, докато тя му се усмихва, чакайки в отговор неговата клетва, но той съвсем е забравил да напише такава, затова импровизира*
- Кълна се...да не гледам футбол, когато ти се спи. Да си пера сам дрехите и да не пия...много...Да ти правя гофрети с шоколад, защото знам колко много обичаш моите гофрети с шоколад. Да ти помагам с чистенето на къщата и да играя на покер с баща ти *завърта се към баща и* От толкова време искаш, нали така, старче? *Пак я поглежда* Кълна се да не те ядосвам, когато си в цикъл и да гледам с теб "Непорочната Джейн"...колкото и да не искам...НО ще го направя, защото винаги ще те обичам! Теб и никоя друга!

*Всички стоят слисано от думите му*
Той на ум: Какви глупости наговорих! Сега ще ме намрази!
* Тя се усмихва широко и го целува *

Твърде често гледам сватбените предавания по TLC...повлиях се!

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro