2. Zaradenie do fakulty

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Pohlad Harryho:

Prišli sme do Rokfortu . „ Ahoj Hadrid ." „ Ahoj Harry ." Išli sme do hradu . A sadli sme si za naš stvol . „ Budem vas volat po menach : Luna Lovegoodova " Povedala prve meno . „ Bystrohlav." Vikrikol klobuk . „ Dalšia na rade je Pansy Parkinsonová. SLIZOLIN !" Zase vikrikol klobuk . „ Dalšia na rade je Cho Changova . Chrabromil. " Povedal klobuk . „ Dalši na rade je Semeus Finnigen. Chrabromil. " Povedal klobuk . „ Dalšia na rade je Ginny Weasleyová . Chrabromil. " Povedal klobuk . Za čo som rad . „ Harry !" „ Čo ? Prečo na mna kričiš Hermiona?" „ Preto že na nepočuvaš  ." „ Čo si hovorila ?" „ Hovorila som že či sa ti pači Ginny?" „ Čože ?! Jasne že nie."  „ Harry dakujem velmi pekne že si mi rozplakal sestru. " Pozrel som sa Ginny jej oči sa plnili slzami . „ Ja..ja." „ Ty čo ?! "Spital sa ma Ron . „ Ron nechaj ho." „ To nemysliš važne Fred však?" „ Ano myslim Ron.A Harry ak bude Ginny kvoli tebe plakat tak si ma neželaj ,  rozumel si mi?!"„A-ano." Povedal som koktavo .Išli sme do fakulty.

Pohlad Ginny :

Išli sme do hradu . Pani profesorka nam povedala že nas bude volat po menach. „Budem vas volat po menach :  Luna Lovegoodova " Povedala prve meno . „ Bystrohlav." Vikrikol klobuk . „ Dalšia na rade je Pansy Parkinsonová. SLIZOLIN !" Zase vikrikol klobuk . „ Dalšia na rade je Cho Changova . Chrabromil. " Povedal klobuk . „ Dalši na rade je Semeus Finnigen. Chrabromil. " Povedal klobuk . „ Dalšia na rade je Ginny Weasleyová . Chrabromil. " Povedal klobuk . Išla ku stolu a za počula som rozhovor Harryho a Hermiony.„ Harry !" „ Čo ? Prečo na mna kričiš Hermiona?" „ Preto že na nepočuvaš  ." „ Čo si hovorila ?" „ Hovorila som že či sa ti pači Ginny?" „ Čože ?! Jasne že nie."  „ Harry dakujem velmi pekne že si mi rozplakal sestru. " Pozrel sa na mna  zo smuskom v očiach . „ Ja..ja." „ Ty čo ?! " Spital sa Ron .„ Ron nechaj ho." „ To nemysliš važne Fred však?" „ Ano myslim Ron.A Harry ak bude Ginny kvoli tebe plakat tak si ma neželaj ,  rozumel si mi?!"„A-ano." Povedal koktavo . Išli sme do fakulty . A tam som zistila že mam izbu s Hermionou a Cho . „ Ahoj Ginny ." „ Ahoj Hermiona ." „ Ginny mna tak mrzi čo Harry povedal." „ To je v poriadku Hermiona." „ Nie je Ginny ja viem že to boli ." „ Hermiona nič mi nie je ." Začala ma štvat . „ Hermiona ono to tak hrozne boli ." Rozplakala som sa. „ Ja viem Ginny . Pod si pospat dobre ?" „ Dobre Hermiona." „ Dobru Ginny ." „ Dobru Hermiona." A zaspala som.

Pohlad Hermiony:

Hrozne ma štve že sa lubia ale neviu si najst k sebe cestu . A počkat  ja som sa neprestavila volam Hermiona Grengarova .Som kamaradka Harry a Rona a Ginny. Išla do izby je Harry . „ Hermiona čo tu robiš?!" „ Harry nekrič  po mne !" „  Hermiona čo sa deje? " Spital sa Ron. „ Harry ty to nevidyš?!" Spitala som sa ho. „ Čo či nevidym?" „ Ako kvoli tebe Ginny plače kvoli tebe alebo kvoli tebe sa tak obliekla." „ Čože ?! A to ti kdo povedal?" Spital sa ma Harry.„ Ona Harry." Vyvalil oči na mna  . „ Dobru noc chalani ." Popriala som im. A išla som spat.

Ahojte . Ako sa maje?Napište do  komentarov.  A dufam že sa vam pači . ahojte.😘😘😘

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro