8. Ginny sa lieči . 😢

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Pohlad Harryho:

Som zufaly neviem kde je Ginny , Cho yo nevie a Hermiona mi to nechce zo Zabannim povedat. Tak sa s pitam Freda . „Fred ?" „ Ano Harry?" „Nevieš kde je Ginny?" „ Ano viem ." Povedal mi. „ A povieš mi kde je?" „ Nie ." Od povedal mi.  „ Prečo nie Fred?" Vzdichol si . „Ked ti to nepovedala mala na to dovot ." Povedal mi. „ Ak mi to nepovieš tak si to zistim sam ." Povedal som mu . „ Tak vela štastia s tym zistovanim ." Povedal mi. Išiel som za Panom Raditelom .  Zaklopal som na dvere . „Dalej ."  Povedal. „ Pan Riaditel ,  kde je Ginny?" „ Harry to ti nemožem povedat." Povedal mi. „ Prečo skoro všetci vedia kde je ale ja nie?" Spital som sa ho. „ Lebo by ta to zranilo Harry. To ona tak chcela aby si o ničom nevedel." Povedal . „ Dovidenia." „ Ahoj Harry."  Išiel som a narazil som do malfoya . „ Malfoy  davaj pozor." Povedal som mu. „ Ale Potter .Kde maš zrzku a Weasleyho ?" Spita sa ma .  Mam mu chut vrazit. „ Vieš čo  Malfoy ?" „ Nie ." „ Trhni si! " Pvedal som mu naštvane . „ Ja viem kde je zrzka." Povedal mi Malfoy. „Kde je ?" Spital som sa ho. „ Išla domov lebo je chora ale ta choroba sa neda viliečit." Ak sa nevilieči tak zomriem .

Pohlad Ginny:

Išla som  na višetrenie . Doktor povedal že. „Ta to choroba sa vyliečit ak nebudete roznišlat negativne myšlienky . " Čo .

Ahojte čo myslite vylieči sa Ginny .Ahojte...😏😏😏😏

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro