0.Интродукция

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Приветствам всички, решили да отделят от скъпоценното си време, преглеждайки тази книга! Здравейте и добре дошли в новия ми проект, наименован "Идея"! Както става ясно от резюмето, тук ще намерите само мои мнения, свързани с абсолютно всичко, което ви заобикаля. От нещата в социалните мрежи(предимно Уатпад), до всеки жив организъм и характер, който респектирам или не. Цялата ми идея дойде от неотдавашните"k-pop unpopular opinons", в които различни фенове споделяха мненията си, а и от няколко книги, в които ставаше въпрос за нещата, които смущават юзърите в Уатпад. Не, това няма да бъде изцяло за популярният музикален жанр, по който цялото тукашното общество се е запалил. Разбира се, ще има глави, в които ще пиша и за тях като искрен почитател, но идеята ми е малко по-различна. Целта ми е да акцентирам върху различните теми за размисъл и обсъждане, събирайки всички потребители в едно място.  НЯМА да налагам мнението си, даже мисля да задавам въпроси, върху които другите да мислят и да изразят своето мнение свободно. Под всяка глава ще можете да коментирате своите възгледи и схващания, независимо дали са подобни на моите или им противоречат. Отдавна исках да направя подобно нещо, в което всеки да може да изрази това, което смята за правилно и даже, в което главно аз да го правя. Ще респектирам мнението на всеки един от вас и ще се старая да отговарям на всеки коментар, както подобава. Искам да помогна на хората да се отворят по някакъв начин и да изразяват мнението си свободно, да не бъдат затворени и да се чувстват комфортно. Не храня надежди да превърна проекта си в "Обединеното царство на всички интереси", но от опит глава не боли. Това няма да бъде блог(molq vi ne sum tolkova zapadnala) и няма да споделям чувствата и преживяванията си, вестник "Лична драма" не случайно е издаден по такава причина. Написала съм, че ще бъда брутално честна и не смятам да се отклонявам, затова ще ви помоля да не приемате всичко толкова навътре, ако примерно стигнете до някоя глава, която си съответства с вашите действия/ изказвания. Надявам се идеята да ви се стори интересна, ще се радвам и ако дадете мнението си по следващия предмет на разговор.~

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro