16

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

mari_nette

Kochani moi, jeszcze raz wam wszystkim chcę za wszystko podziękować. Dzięki wam spędziłam najlepsze urodziny w życiu ❤️ mam nadzieję, że za rok również się spotkamy w takim samym gronie, a może nawet większym 😏 bo kto wie co się może wydarzyć 😅
PS. Impreza też wam świetnie wyszła 😘

julek.aaa, adrien_mode, alixxx i inni lubią to

Komentarze zostały wyłączone

-----------------------------------------------------------

nino_l

Twoje zdrowie mari_nette 🎉😚💗

adrien_mode, rose.pink, kim_le i inni lubią to

alya_blogers Zdecydowanie zdrowie Mari🎉😚
👉 alixxx Niech wkońcu zmądrzeje 😒 razem z Agrestem
👉 alya_blogers Pozostaje nam mieć nadzieję, że kiedyś zrozumieją jakimi idiotami są 😪

rose.pink Życzę wam udanej zabawy 🎉
👉 alixxx Szkoda, że was tu nie ma 😶
👉 rose.pink I tak razem z julek.aaa nie przepadamy za imprezami 😅 jak możemy to z nich się urywamy

kim_le Stary zostaw ten telefon, trzeba się bawić, może i nasz wyjazd dopiero się zaczął ale nigdy nie wiadomo co się wydarzy, więc trzeba korzystać z życia 🎉
👉 nino_l Ziomek, ty już chyba dużo wypiłaś 🤨
👉 kim_le To, że gadam o życiu nie oznacza, że jestem pijany, a ty lepiej już do nas wracaj z tym alko 

-----------------------------------------------------------
alya_blogers

Każda impreza zaczyna się spokojnie i na pełnej kulturze, a potam pełan spontan 😆
z kag_ami

nino_l, chloe_beauty, julek.aaa i inni lubią to

nino_l Oj zdecydowanie, na całe szczęście, że stary Agreste stworzył miejsce na ognisko, bo chyba w innym przypadku straciłby fragment trawnika 😆
👉 alya_blogers Oj tak, bo Kim sobie zażyczył ognisko 😅
👉 luka_music Wszyscy chcieli, on tylko podsuną pomysł 😆
👉 alya_blogers A gdzie on właściwie jest?! Bo nie widziałam, aby wychodził
👉 chloe_beauty Gdyby nie fakt że nic nie piłaś uznała bym, że przez alko nie zauważyłaś ale tak to nie wiem co powiedzieć 😶
👉 kag_ami Adrien i Mari też zniknęli
👉 chloe_beauty Alix też 🤨
👉 luka_music Ja myślę, że raczej czasu nie marnują 😏
👉 alya_blogers Ja bym ich poszukała, ale nie chcę przypadkiem zobeczeć czegoś, czego bym nie chciała 😶
👉 chloe_beauty Zabieram Lukę i idziemy do was, może czegoś się wspólnie dowiemy o naszych gołąbeczkach 😏😏

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro