166 - epilog

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

kag_ami

Te ostatnie kilka lat wiele mnie nauczyły między innymi tego jak ulotne są chwile i aby nie trzymać przy sobie toksycznych ludzi. Teraz przy mnie są tylko ci którym naprawdę na mnie zależy i zależy mi na nich✨ Dużo podróżowałam i trenowałam a nawet stworzyliśmy ciekawą reklamę promującą wielki turniej Szermierczy w Paryżu.
Po wielu wzlotach i upadkach Lèon mi się oświadczył i pobraliśmy aż w końcu na świat przyszła moja gwiazdka Louna i w końcu dołączyłam do klubu mamusiek w naszej grupie ❤️😅

alya_blogers, marc.an, luka_music i inni lubią to

alya_blogers No kurcze długo czekałyśmy aż do nas dołączysz bo na początku tylko ja z Mari w tym klubie byłyśmy 😁
👉 kag_ami Ale doczekałyście się i to jest najważniejsze 😘

adrien_mode Ta reklama to był hit nawet mój ojciec powiedział że sam by lepszej nie zrobił
👉 kag_ami I czemu ja dopiero po 3 latach się tego dowiaduję 😶
👉 adrien_mode Nie było okazji 😁

chloe_beauty Kaguś gdy ja odrzuciłam od siebie wszystkich toksycznych ludzi to prawie nikt mi nie została więc cieszę się że ty masz życzliwych ludzi wokół siebie 💞
👉 kag_ami Na całe szczęście w moim przypadku tych ludzi było naprawdę niewiele

mari_nette Nasz klub mamusiek ma już wszystkie członkinie, chociaż Juls i Rose jakby się postarały to by dołączyły 😏
👉 julek.aaa Ja podziękuję, wystarczy mi że jestem mamą chrzestną
👉 rose.pink Mi też, podziękuję...
👉 mari_nette Wyluzujcie, żartowałam 😅


----------------------------------------------------------
marc.an


W naszym przypadku w odróżnieniu od innych zbyt wiele się nie zmieniło, nadal jesteśmy sobą nadal się kochamy i nadal jesteśmy szczęśliwi. Jedynie nasze kariery trochę się rozwinęły. Nataniel zaczął  więcej malować na zlecenia a ja jestem w trakcie wydawania swojej pierwszej autorskiej książki ✨📖
Wiadomo nie jest idealnie ,ale nigdy życie nie jest idealne, najważniejsze jest żebyśmy byli szczęśliwi ✨

mari_nette, kim_le, julek.aaa i inni lubią to

Komentarze zostały wyłączone

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro