73

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

julek.aaa

A więc uznałam, że w sprawie mojego brata i Chloé wypowiem się tu publicznie, aby nie było, żadnych niedomówień i nieprawdziwych informacji.
Mój brat luka_music może i ma swoje wady i robi wiele głupot ale wiesz mi chloe_beauty nie zdradziłby cię. Za bardzo cię kocha, a ponoć zniknęły nagrania z monitoringu ze studia i jak dla mnie jest to dowód o tym że mój brat jest niewinny, a ja jako najlepsza siostra zrobię wszystko aby wyjaśnić tą sytuację.

luka_music, nino_l, mari_nette i inni lubią to

Komentarze zostały wyłączone

-----------------------------------------------------------
kim_le

A więc ludzie, uznałem że i ja wypowiem się w sprawie Luki i Chloé, bo dla mnie też ta sprawa śmierdzi.
Ja też uważam, że Luka nie zdradziłby Chloé i wierzę w to co on mówi, bo ma to sens, a zaginione nagrania z monitoringu to kolejny puzzel układanki.
Wiem, że mało kto wierzy że Luka byłby z stanie zdradzić Chlo, a ja podobnie jak inni zrobię co w mojej mocy aby wyjawić prawdę.

mari_nette, sabrina.rai, alixxx i inni lubią to

chloe_beauty Ja też chciałbym wierzyć, w to że on nigdy by mnie nie zdradził ale nie potrafię. Przykro mi
👉 kim_le Wierz mi rozumiem cię, ja też zrobiłem coś głupiego i niewybaczalnego, a jednak Alix mi wybaczyła a to co ja zrobiłem nie da się porównać do tego co zrobił Luka
👉 chloe_beauty Ja widziałam tylko pocałunek a czy nie łączy ich coś innego to nie wiem, ale wiem, że nie chcę drążyć tematu

julek.aaa Stary zbieramy ludzi i wyjaśniany tą sytuację, bo nie mogę patrzeć jak mój brat się załamuje 🙄
👉 kim_le Jasne, a więc ci co chcą to wyjaśnić niech się zgłaszają ✨
👉 alya_blogers Ja i nawet mam pewien trop 🤭
👉 nino_l I ja też pomogę 😊
👉 mari_nette Ja i adrien_mode również pomożemy, bo cała ta sprawa śmierdzi na kilometr 😒
👉 rose.pink Ja też oczywiście pomogę i sabrina.rai również ✨
👉 nataniel.art Ja i marc.an jak coś możemy pomóc 💫
👉 kim_le No i super, już tworzę grupę i to obgadamy

luka_music Dzięki za pomoc, jednak wątpię byście cokolwiek udowodnili, sam ciągle próbuje 😔
👉 kim_le Damy radę, mamy po naszej stronie najlepszą reporterkę i blogerkę w kraju 🤭
👉 luka_music Oby to pomogło...

alixxx Serio w to wierzysz?
👉 kim_le A ty nie? Naprawdę?
👉 alixxx Wiem co widziałam, naprawdę nie mam nic do tego że chcecie poznać prawdę, ale wątpię abyście znaleźli coś pomocnego
👉 kim_le Uda nam się, jestem tego pewien
👉 alixxx A więc, życzę powodzenia, a w tym czasie ja i margaret_ka będziemy wspierać Chlo 💓

-----------------------------------------------------------
mari_nette

Mój przyjaciel luka_music prosił abym publicznie wyjaśniła co sądzę o tej całej sprawie która 5 dni temu zawładnęła nie tylko naszym życiem, ale także całej Francji.
Uważam, że zachowanie Chlo jest zrozumiałe i oczywiście możesz na mnie liczyć kochana 💓 jednak uważam też, że nie można sądzić po jednym widzianym pocałunku, że dana osoba cię zdradza.
Dlatego też chcę wyjaśnić tę całą sytuację bo mi również ona śmierdzi.

alya_blogers, nino_l, julek.aaa i inni lubią to

Komentarze zostały wyłączone

-----------------------------------------------------------
luka_music

Nie wyjaśniałem jeszcze tej sytuacji publicznie, ale nadszedł na to czas.
Nie zdradziłem i nigdy nie zdradziłbym Chlo, bo to ona była promykiem nadziei w moim życiu ❤️ obiecuję, że znajdę dowód aby ci to udowodnić, nawet jeśli miałbym znaleźć tą dziewczynę, której nawet nie znam, aby przyznała jak wyglądała cała ta sytuacja. Zrobię to za wszelką cenę, bo cię kocham ❤️

rose.pink, mari_nette, kim_le i inni lubią to

Komentarze zostały wyłączone

-----------------------------------------------------------
sabrina.rai

Dobra, wszyscy to i ja.
Nie wierzę, że Luka zdradziłby Chloé. Znam go i wiem jakie są jego uczucia. Pomogę innym udowodnić jaka jest prawda i wierzę, że nam się uda. A twoja teoria alya_blogers jest naprawdę sensowna i wiedź, że od początku coś mi się w tej sprawie nie podobało. ✨

nino_l, nataniel.art, kim_le i inni lubią to

alixxx Jaką znowu teorię?
👉 sabrina.rai Wybacz, ale musimy to najpierw sprawdzić. Obiecuję, że wszystko Ci powiemy ale na razie nie możemy kochana 💕
👉 alixxx Rozumiem i nie gniewam się 💗

alya_blogers Cieszę się że mi wierzysz. Z mari_nette już od jakiegoś czasu próbujemy zrobić coś w tej sprawie ale niestety nic nam nie wychodzi ✨
👉 sabrina.rai Z naszą pomocą się uda 💓

luka_music Dzięki za zaangażowanie ✨
👉 sabrina.rai Wyjaśnimy całą tą dziwną sytuację 😊

margaret_ka Cieszę się, że chcecie pomóc naszej Chlo, jakbyście potrzebowali pomocy, to piszcie 😚
👉 sabrina.rai Oczywiście kochana 😙

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro