97

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

luka_music

Właśnie wleciała moja najnowsza piosenka pt. "Tylko 30" więc zapraszam wszystkich do przesłuchania.
Piosenka jak wiele osób sądziło jest dla mojej ukochanej chloe_beauty i opowiada o naszym początku, ponieważ wystarczyło nam raptem 30 dni aby zrozumieć nasze uczucia, zmienić i uratować siebie nawzajem ❤️ 🎶

kag_ami, marc.an, julek.aaa i inni lubią

mari_nette Czyli miałam rację 💫
👉 chloe_beauty Ty chyba jako jedna z niewielu osób znałaś dokładnie okoliczności naszego związku 💞
👉 mari_nette No cóż, ja jestem tą osobą w naszej grupie która prawie wszystko wie 🤭
👉 chloe_beauty Zdecydowanie ty jesteś tą osobą, a w sumie razem z Alyą jesteście ✨

nataniel.art Zajebista piosenka i przynajmniej wiem jak się z Chloé zeszliście, bo jakoś nigdy o tym nie wspominałeś
👉 luka_music No cóż, nie za bardzo lubię to wspominać, a tym bardziej Chloé...
👉 nataniel.art Uratowałeś jej życie, więc nic dziwnego

sabrina.rai Cudowna piosenka i przykro mi Chloé, że mnie nie było gdy byłam potrzebna 😔
👉 chloe_beauty To nie twoja wina kochana 💞

kag_ami Cudowna piosenka i przykro mi Chloé, że spotkało cię tak dużo przykrości✨
👉 chloe_beauty Nie byłam idealna...

alixxx Chloé dlaczego nie powiedziałaś mi, że chciałeś się zabić 😔
👉 chloe_beauty Drażliwy temat, było, minęło, grunt że Luka mnie w porę znalazł i nie skoczyłam do Sekwany
👉 alixxx Ja chyba nigdy nie przestanę mu być za to wdzięczna 💕

kim_le Ogromny szacun, że postanowiliście opowiedzieć taką historię światu ✨
👉 luka_music Ja już kiedyś o tym myślałem, jednak bałem się co na to Chloé, jednak ona bez większego namawiania się zgodziła
👉 chloe_beauty Zdecydowałam, że moja historia, byłaby dobrą przestrogą dla innych, aby się nie poddawać bo zawsze jest nadzieja ✨

-----------------------------------------------------------
rose.pink

Prezencik dla małego Charlesa zapakowany, więc można iść na BABY SHOWER 💞👣

mari_nette, sabrina.rai, kim_le i inni lubią to

Komentarze zostały wyłączone

-----------------------------------------------------------
alya_blogers

Dziękuję wam wszystkim za przyjście, tym co są na zdjęciu i tych co na nim nie ma 💞
Kocham was wszystkich 😚
Foto : rose.pink

adrien_mode, adrien_mode, alixxx i inni lubią to

alixxx Laska, tyle ludzi zaprosiłaś, że jakbyś miała wszystkim z osobna dziękować to trochę by Ci się zeszło 😅
👉 alya_blogers Najlepsze jest to, że połowa mojej i Nino rodziny wpadła bez zaproszenia 🤭
👉 alixxx Ta większa czy mniejsza połowa?
👉alya_blogers Zdecydowanie większa 😅

kag_ami Kochana, nie masz za co dziękować, to była dla nas przyjemność 💞

chloe_beauty Było cudownie i oby prezenty się podobały 😘
👉 alya_blogers Ja to ciebie powinnam udusić, tyle tego kupiłaś, że nie mam pojęcia gdzie ja to zmieszczę 🙄
👉 chloe_beauty Coś się znajdzie 💞

kim_le Jak na imprezę dla dziecka, było całkiem nieźle 🤭
👉 alya_blogers Twoja pierwsza impreza bez alkoholu?
👉 kim_le A zdziwię cię, nie 😅
👉 alya_blogers Faktycznie, zdziwiłeś mnie😶

rose.pink To kolejny Baby shower u Marinette? 😏
👉 alya_blogers O właśnie, mari_nette masz się postarać aby tak było 😘
👉 mari_nette Pożyjemy, zobaczymy ✨
👉 alya_blogers Tyle mi nie wystarczy, adrien_mode masz zrobić mojej przyjaciółce dziecko, słyszysz?!
👉 adrien_mode Się zobaczy 😚
👉 alya_blogers Ja na ciebie liczę Agreste...

sabrina.rai Było świetnie, laski niech się któraś postara o bobasa, bo ja chcę kolejną taką imprezę 💕
👉 alya_blogers Marinette jest następna w kolejce 💓
👉 sabrina.rai Faktycznie, Mari liczę na ciebie ✨

-----------------------------------------------------------
nino_l

Dziękuję w imieniu swoim oraz mojej Alyii wszystkim za przybycie na naszą "małą" imprezę 💞
z alya_blogers

kag_ami, julek.aaa, chloe_beauty i inni lubią to

Komentarze zostały wyłączone

-------------------------------------------------------------

Kochani dla zainteresowanych historią Chloè i Luki, na moim profilu jest One Shot o tym jak to się zaczęło. Serdecznie zapraszam 😚

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro