28.kapitola-bruslení 2.část

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

             Podala jsem všem ještě rukavice.  Konečně jsme už mohli na led. Já šla jako první. Za mnou Alix a Marc. Nathovi se to asi moc nezdálo. Marc mu podal ruku. Nath ji vděčně přijal a stoupnul si na led. „Chceš pomoct se rozbruslit?” zeptal se ho Marc. On přikývl. My s Alix jsme se zatím sólo rozbruslily. Po chvíli jsme k ním přijely zpět.

       „Já si půjčím Natha a vy dva by jste nám zatím mohli ukázat, co umíte.” ušklíbla se Alix a vzala Natha za zápěstí. Marc přibruslil ke mně. Začali jsem se domlouvat, co zkusíme za sestavu z našeho dětství. Vybrali jsme jednu, se kterou jsme vyhráli zlato v 8 letech. Je to asi moje nejoblíbenější. Na náš věk, jsme v té době byli fakt dobrý. Mohli jsme jet na celosvětové finále, ale Marcovi se v té době něco stalo s rukou, takže jsme nemohli. Bylo to velké zklamání. Začali jsme. Divila jsem se, že to stále ještě umíme.

        Když jsme skončili, podívali jsme se na ty dva. Ty se na nás koukali s otevřenou pusou. Alix se široce usmála. Nathaniel zase...zamilovaně? Marc se taky usmál. Přibruslili jsem zpět k ním. S Alix jsme se na sebe ušklíbli. Vzala jsem Nathanielovi ruku a položila jsem ji na Marcovu. „Teď bruslete!” strčila jsem je na led. Nejdříve byli zmatení, ale pak se na sebe otočili a usmáli. Nathovi to ze začátku nešlo, ale pak ho Marc začal vést. Vypadali spolu tak sladce.

       Když jsem se tak na ně dívala, tak mě něco napadlo. „Smím prosit?” s úšklebkem jsem se poklonila Alix a podala jí ruku. Ta se na ni podívala a usmála se. „Yes, Queen!” Bylo to fajn. Když jsme projížděli kolem těch dvou, tak jsem chňapla Marca a ona Natha a zatočili jsme s nimi. Pak jsme je zase vrátili tomu druhému. Den byl strašně fajn. Máme z něj spoustu fotek a videí.

       Zase nevím, co napsat. Lol, fakt ne. Doufám, že se kapitola líbila.

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro