9.kapitola-omg, ti jsou cute

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

           Ráno jsem se vzbudila jako první. Alix ležela blízko mě, tak jsem si opatrně sedla, abych ji nevzbudila. Otočila jsem se na kluky. Nathaniel spal s hlavou na Marcové hrudi a ruce měl obmotané kolem jeho pasu. Ušklíbla jsem se a vyfotila jsem si je, i Alix, protože vypadali roztomile.

           Rozhodla jsem se, že půjdu udělat snídani. Stoupla jsem si tedy a opatrně jsem zamířila po větvi k mému oknu do pokoje. Udělala jsem palačinky a kakao. Opatrně jsem si to donesla do pokoje a položila jsem to na parapet, abych mohla vylézt z okna. Pak jsem postupně odnesla všechny hrnky a talíře na domek.

         Lehkým zatřesením jsem probudila Alix. Ta se rozespale posadila a protřela si oči. Teď byli na řadě kluci. „Marcu, Nathe nechcete vstávat?” zeptala jsem se jemný hlasem. „Ani ne.” zabručel Marc. Nathaniel zvedl hlavu. „Ještě 5 minut, mami.” řekl potiše a položil si hlavu zpět na Marcovu hruď. Alix už se na ně také koukala a ušklíbla se. „Vstáváme, Nathanieli.” stáhla ho za nohy z Marca. Marc se lekl a sedl si. „Alix! To je nefeeeeeeeeer! Já jsem unavený.” postěžoval si a zabořil hlavu do deky.

             Po chvíli se všichni probrali. Já jím dala snídani. Nathaniel si přes sebe hodil deku a opřel se zády o mého brášku. Alix jen protočila oči. Když jsme dosnídali, tak jsme odnesli nádobí na můj parapet okna. Deky a polštáře jsme hodily rovnou oknem do mého pokoje. Šli jsme se převléci do normálního oblečení. Alix a Nathe si vzali věci, které měli v naších pokojích. Rozloučili jsme se s nimi a šli jsme se dospat. Určitě to udělá i Nath s Alix.

         Doufám, že se vám kapitola líbila. Je taková kratší, ale i tak je podle mého názoru celkem fajn. 

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro