🧋 4 🧋

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Izuku✨📗🍀
Nagle ktoś do mnie podeszedł i mnie zaczął całować. Wyrwałem się ale on był za silny, czułem od niego alkohol. Zaczął mnie macać na co zaczełę płakać, przestał mnie całować -POMOCY...- krzyknełęm na co on dał mi w liścia i dał rękę na usta a ja zaczełęm mocniej płakać...

Po chwili poczułem że mnie puszcza otworzyłem oczy i zobaczyłem Bakugo który napierdzielał tego faceta do nieprzytomności.wstał i podszedł do mnie i mnie przytulił oddałem przytulasa, płakałem w jego bluzę nagle wybiegli z bloku Kirishima i Denki.
Stali i gapili się na ciało tego faceta po chwili urwał mi się film czyli zasnąłem.

Katsuki😡🖕😈

Po tym jak się umówiliśmy to wruciłen do domu i zaczełęm się szykować.
(Strój bakugooo)


Zabrałem jeszcze telefon i portfel.
Jechałem po Deku. Podjechałem pod blok i wyszedłem z autam. Usłyszałem jakieś krzyki pobiegłem tam i zobaczyłem że jakiś facet maca MOJEGO dekuśia. Podszedłem do nich złapałem tego faceta i zaczęłem bić aż nie był nieprzytomny. Wstałem podszedłem do deku przytuliłem go i po chwili on spał na moim ramieniu.

✨Time skip✨

Izuku✨💚🍀
Obudziłem się o 9:25 chciałem wstać ale czyjeś silne dłonie mnie trzymały,
Chciałem się wyrwać ale na marne poczułem że chłopak się budzi popatrzyłem na niego a nasze spoiżenia się spotkały.
- Dzień dobry katsu- powiedziałem z uśmiechem na twarzy i lekkim rumieńcem ponieważ on miał swoje dłonie na moich pośladkach.
- dzień dobry brokule- powiedział i patrzył na mnie tym swoim pociągającym spojżeniem.

🔞
Zbliżył się do mnie i zaczął mnie całować oczywiście oddałem pieszczotę, ten pocałunek był lekko agresywny ale z miłością.
Blondyn ściągnął że mnie bluzkę i przeszedł pocałunkami na moją szyję a później na miejsce oznaczenia.
Popatrzył na mnie wzrokiem pytającym zgodziłem się.
Chłopak wysunął kły i wbił je mi w obojczyk, poleciało mi kilka łez.
Wyciągnął kły i wylizał krew pocałował mnie ponownie i ściągnął mi spodnie, podniósł moją nogę i zaczął robić mi malinki na udzie.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Haiii narazie to koniec bo pisałam kawałek w domu a kawałek na lekcji w kolejnej części będzie 18+ i mam nadzieję że to serio nie jest do dupy hehe
Życzę miłego dnia/wieczoru/nocy

TakeTakeUwU

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro