10.

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Pohled Charlott:

Usínala jsem vedle Joshe a cítila se v bezpečí.

Sen:

Ocitla jsem se na bitevním poli. Všude byla jen krev a padlí vojáci. Mezi nimi bylo i 7 trpaslíků, Bella, Peter a další pohádkové postavy. Objímala jsem Bellu a se vzlykáním jsem jí říkala, jak moc je mi to líto. Slyšela jsem řev a "cinkání" mečů.

Otočím se a vidím dva rytíře. Shodili si helmy a byl to Joe a Josh. Joe přede mnou zabil Joshe. Probudila jsem se a začala jsem vzlykat.

Uvědomila jsem si, že tu nikdo není, a tak jsem se šla projít k rybníku. Byl tam klid a já začala přemýšlet. Stékala mi slza po tváři. Po chvíli jsem se rozbrečela úplně. Slyšela jsem kroky, ale neřešila jsme je.

Kroky se blížili, ale když jsem se chtěla otočit, ale ucítila jsem nůž na krku. Chtěla jsem křičet, ale zakryl mi rokou pusu. Táhl mě pryč...

Dotáhl mě ke stromu a přivázal mě k němu. ,,Co po mě chcete!" zakřičela jsem. Neodpověděl a odešel pryč. 'Super! Nechá mě tu na pospas...' ,,Haló!" zakřičím.

Připadá mi to, jako bych tu byla věčnost. Někdo mě začal rozvazovat a táhnul někam pryč. Byl to někdo jiný.

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro