67

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Zróbcie to:

(siądź gdzieś i wyciągnij prawą nogę, rób nią kółka w powietrzu koniecznie w stronę wskazówek zegara i prawą ręką narysuj w powietrzu 6 nie przerywając kręcenia nogą w tym samym kierunku. Najprawdopodobniej zaczniesz kręcić nogą w drugą stronę, jeśli się nie skupisz.)
To ma w sobie prawdę. Mi się udało, bez przeszkód. Zrobiłam eksperyment. Dziś byli u mnie znajomi, kazałam im to zrobić. Zawiedli. Wszyscy po za jednym chłopakiem i moją drumpsiapsi. Koordynacja ruchowa to rzecz Która przychodzi perkusistom bardzo łatwo 😂 tobie może też się udało za 1 razem, nawet jeśli nie grasz na perkusji(tak jak mojemu koledze)     Jeśli tak, zacznij, będziesz genialny xd
serio, powinieneś wtedy spróbować.

Bo wyobraź sobie, że musisz trzymać ręce na krzyż jedną robić np. Na hihacie jedną rzecz w tym samym rytmie nie koniecznie w prostym metrum, drugą robić zupełnie inną rzecz, i jeszcze każda noga robi coś innego w innym czasie, wszystko musi się zgrywać w rytmie i metrum, i musisz co jakiś czas zmieniać zadania swoich rąg i nóg tak aby się nie pogubiły i nie wypadły z rytmu. Nie każdy po prostu jest w stanie zrobić coś takiego xd Choć oczywiście są proste rzeczy. Na przykład prawą ręką robisz ósemki na hihacie, na raz uderzasz prawą stopą, a na dwa lewą w werbel np w metrum 2/4 i siedzisz tak i grasz przez cały utwór, to nie jest trudne 😂 w ogóle a propo perkusji wstawię tu kilka memów i..... Uwaga.... W końcu rodzice zamówili mi perkusję! Znaleźli tanią, dobrą perkusję i to akustyczną, dwa tomy, bęben basowy po prawej, hi-hat, crash, ride, i oczywiście "stopa" i będzie czarny, jestem mega szczęśliwa! Yay





Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro