48.

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Zdravím! Už veľmi dlho sa tu neobjavila nová časť, takže som sa rozhodla zapojiť do RPG ktoré organizuje Dark_333 .  Neskutočne sa teším pretože predchádzajúce hry sa mi veľmi páčili, spoznala som tam neskutočne milých ľudí a hrozne som rada, že sa znova takto stretneme soooo, tu je to:

1. Nicolas Willar
2. 24
3. Ako šesťročnému mu zomrel otec ktorého veľmi rešpektoval a vyrastal len s mamou ktorá ho mala rada. Jeho otec bol archeológ preto jeho cieľom bolo byť ako on takže sa vydal po same way as him s túžbou učiniť nejaký dobrý archeologický nález.
4. Tichý, zamyslený, nekonfliktný, dobrosrdečný, neasertívny, nerozhodný, ľahko manipulovateľný, no inteligentný a vynaliezavý.
5. Vreckové hodinky po otcovi.
6. Je to archeológ veriaci v to, že sa na tomto mieste nachádza budúci úspešný archeologický nález.
7. Je síce pokojný, ale nechá sa ľahko rozhodiť.
8. Svetlé vlasy, sivé oči, priateľský pohľad, občasný, no príjemný úsmev, priemerná výška, chudý, ako oblečenie má bielu košeľu a hnedé nohavice.

Rozhodla som sa, že bude best mať viac postáv takže som sa rozhodla ešte o dve. Ale také warning, že tieto charaktery sa nepoznajú, hej.

1. Alice Kelly
2. 12
3. Pochádza z mnohočlennej rodiny takže sa jej v detstve nemal veľmi kto venovať. Rodičia nechávajú deťom voľnú ruku a keďže Alice je hluchá, bola najdiskriminovanejšou členkou rodiny pretože vďaka tejto diagnóze mala najnižšie predpoklady na šancu pomôcť rodine po finančnej stránke. Jej kompenzáciou sú však veľmi bystré oči a zrak ktorému nič neunikne.
4. Milá, naivná, priemerne inteligentná, plná energie a elánu, no proste typické malé decko čo sa na všetko usmieva. Nemá však zmysel pre spravodlivosť, ide len čisto o morálny názor pre danú situáciu zohľadnený faktami vyjadrujúcimi jej prospech.
5. Akýsi zdrap papiera na ktorom je napísaný odkaz od jej brata ktorý sa s ňou chcel po škole stretnúť na nejakom strašidelnom mieste aby ho v noci preskúmali, lenže ona sa inteligentne stratila a tak potvrdila bezcennosť jej orientačných zmyslov.
6. No... toto decko sa proste stratilo. XD
7. Jej najväčším hendikepom je teda fakt, že je hluchá. A taká zaujímavosť, že jej snom je hrať na husliach, ale keďže nie je schopná počuť hudbu tak je jej to tak na dve veci.
8. Čierne vlasy, žiarivé, modré oči, viac ako meter a pol jej nedoprajem takže tu budeme mať trpaslíka, oblečená v letných, červených šatočkách ktorej sa jej určite budú hodiť pokiaľ budeme opäť zdrhať pred nejakými zabijakmy. 😆✨

No a finally tu je pooosledná postavička:

1. Alexander Verlice
2. 17
3. Chlapec sa túži stať doktorom pretože jeho brat zomrel na nejakú chorobu a on sa rozhodol, že takýmto ľudom chce pomôcť a teda stať sa doktorom. Teraz študuje na nejakom gymnáziu a popri tom, ako samoštúdium, sa učí o medicíne.
4. Impulzívny, nepokojný, napriek tomu ale nie je bojazlivý. Inteligentný je tak priemerne, skôr sa hodí na fyzické aktivity aj keď si to nechce sám priznať. Dokáže oceniť a mnohonásobne oplatiť ak mu niekto pomôže.
5. Má so sebou tašku cez rameno čo si zobral z vlaku because of zlodeji. Mal v nej náhodnú knihu o medicíne, mobil ktorý je skoro vybitý, spoľahlivú, starú baterku, peňaženku, kľúče, nejaké tie osobné doklady a fotoaparát.
6. Tak týpek išiel vlakom domov zo školy, ale vďaka nejakým technickým problémom vlak musel zastať a zatiaľ vyzval cestujúcich aby sa prešli po meste či dedine či čo to je a do štyroch hodín sa vrátili. Tak chlapec dobrodruh tam šiel a... we'll see. :)
7. Toto je len taká out of context nepodstatná informácia, ale jednou z jeho voľnočasových záľub je fotenie, preto teda aj ten odveci foťák v taške. No a druhý fakt ešte mám: neznáša keď bo niekto volá krásnou prezývkou-Verli. Preferuje Alex.
8. Hnedé, basic vlasy, tmavé oči, väčšinou vážny výraz ktorý mnohých od prihovrenia sa mu odpudí, nie veľmi namakaný, ale rozhodne nie lemra, zdatný bežec, unavený výraz, wearuje tmavozelenú mikinu 💚 a modré rifle plus tá legendárna, spomýnaná taštička.

Noooo-! Dúfam, že som nedala príliš veľa postáv. 😅🤦‍♀️ Inak taká poznámka pre Dark_333
Zapojila som sa totiž ešte do jej súťaže na kreslenie. Zajtra už konečne uverejním svoju oc s ktorou budem súťažiť a veľmi sa ospravedlňujem za čakanie. :( <33
Inak ďakujem za to, že si ma prijala do oboch programov. 💗💗💗 Veľmi si to vážim a teším sa na ne! 😆✨

Bianchi ❤️

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro