24 .12.2018 - 1.1.2019

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Vianočné prázdniny som sa chystala stráviť na Malfoy manore , kde sa mala zísť celá naša  familia čo znamená Cass, Theo , Draco, Elya, Zabini, Eliz, Sierra , Pucey, Narcissa , Lucius a všetky ich detičky.

Takže keď sme konečne sa dotrepali na manor (Cass nevedela nájsť vianočné darčeky) tak ma takmer prevalcoval Scorpius vo vianočnej nálade, čo znamená mikulášsku čiapku a otrasný vianočný sveter.

Keď som sa konečne so všetkými zvítala išla som sa zabývať  do izby na poschodí,  ktorú som mala nanešťastie vedľa Scorpovej, takže som bola odsúdená na počúvanie vianočných pesničiek ktoré si spieval pekne falošne. Dole som zliezla až na večeru kde sa už všetci napchávali všakovakými dobrotami.( Všetci okrem Luciusa ktorý mal depky a odmietal vyjsť z izby ).

Potom som konečne zaspala sladkým spánkom , plného snov o Scorpiusovi ako Santa Clousovi. Ráno som sa zobudila pekne skoro lebo Scorpius musel napochodovať do mojej izby o 6 ráno spievajúc rolničky.

Na posteli som mala kopu darčekov ktoré mi Scorp s veľkým nasadením pomohol rozbaliť. Od Cass som dostala horu sladkostí a mašľu do vlasov , od Scorpa mikulášku čiapku a ešte som dostala trilion ďalších darčekov ktoré si už ani nepamätám.

Takže o 9 ráno som vošla do jedálne s Scorpovou čiapkou a skoro rovnako otrasným svetrom od tety Cissy a pomaly sa aj mňa začala chytať vianočná nálada.

Rovnako ako Cass ktorá sedela za vrchom stola a jedla všetko čo sa dostalo do jej blízkosti .

Vianočný deň prebiehal celkovo v dobrej nálade až dokým sa milostivý pán Lucius Malfoy neuráčil na večeru zliesť dole a nevyhlásil , že ak nesklapneme a nebudeme tichšie tak nás vyhodí z JEHO domu.

....

Na manore sme mali byť až do konca prázdnin čo znamenalo aj na Nový rok. Preto sme aj so Scorpiusom vymysleli skvelý plán ku ktorému sme dostali podmet od Cass ktorá nám rozprávala o tom ako jeden Nový rok  šlohla víno z kuchyne v Rokforte.

Samozrejme o svoj plán sme sa podelili aj s ostatným mladším osadenstvom ktoré nadšene súhlasilo.

Takže keď boli dospelí nútení počúvať Cass a jej prípady sme sa "nenápadne " vkradli do kuchyne a pobrali sme si všetko potrebné pre párty na počesť nového roka ktorá sa pekne krásne usporiadala v Scorpovej izbe ktorá bola najväčšia.

Party bola v plnom prúde a kým bol ešte Zabini triezvy tak som som sa rozhodla , že sa pokúsim ho naučiť hrať šachy. No a keďže Zabiniovci majú mozog akurát tak na zvýšenie svojho ega tak sme sa ani po hodine nikam nedostali iba ak k tomu , že si začal spievať ako veľmi ma miluje , čo mal zrejme na starosti alkohol a moja krása.

Po chvíli sa dovalila naša Bella s otázkou

,, Zabini ,čo si tu spievaš?"

,, .... a ja ju milujem....." Joshua očividne nikoho nebral na vedomie

,, Koho? " spýtala sa Bella a ja som videla , že z nej pomaly vyprchava dobrá nálada keďže ma na ten dutý mozog crush.

,, Na Paulineee " usmial sa Zabini s parádne náladou a objal ma ,že ma skoro rozpučil.

Bella samozrejme na mňa zazrela a mala som pocit ,že každú chvíľu ma znesie zo sveta.

Lenže na moje veľké a aj Zabiniho šťastie našu párty objavili Cass so Sierrou.

Očividne im nevadilo, že máme rozbonbardovanú celú izbu a polovica z nás je úplne na mol.

Bella sa usadila na gauč odkiaľ mala mňa ešte stále obímajúceho Zabiniho dobrý výhľad.

Cass si ju hneď všimla a nostalgicky vzdychla

,, Achh tie mladé lásky "

Na čo Sierra poznamenala, že tou Cassinou je predovšetkým jedlo a jej odraz v zrkadle.

A tak sme pekne krásne prežili Vianočné prázdniny.

No takže kapitola je venovaná slecna_Black ktorej HP oc má dnes narodkyyy a ktorá mi velice pomohla s vymyšľaním kapitoly

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro