25.12.2017

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Síce ma Cass volala na Vianoce, ale aj tak som sa rozhodla ostať na Rokforte.

Ráno som sa zobudila a keď som uvidela darčeky na konci postele hneď som sa prebrala. V izbe som bola iba ja lebo všetci išli domov.

Začala som rozbaľovať darčeky. Od Cass a Thea  som dostala čierne šaty. (V médiach🔝) .

Od dievčat z izby Metlobal v priebehu vekov.

Inak som dostala sladkosti a kopuuu jedlaaa.

Na tento vianočný deň som si obliekla vianočný darček od Cass a išla som do Slizolinskej klubovne.

Nikoho tam nebolo, čo ma ani neprekvapilo. Keď som prišla do Veľkej siene za Slizolinským stolom sedeli iba dvaja Slizolinčania.

Jeden tretiak a piatak. Sadla som si ďalej od nich a začala som sa napchávať  palacinkami.

Keď ma ku sebe chalani zavolali, že nech si prisadnem. Vraj, že sú Vianoce.

Tak som si prisadla.

Keď sme sa najedli pobrali sme sa do klubovne kde sme hrali až do obeda ravhotiacu sedmu. Mala som pocit,že som sa nikdy tak dobre nemala.

Keď sme šli na obed hrad mi prišiel naozaj prázdny. Pri obede si k nám prisadol aj krvavý barón ktorý mal dnes vynimočne dobrú náladu, tak pristal ,že na večer príde do klubovne a  zahrá si s nami rachotiacu sedmu.

Po obede sme sa vyšli von guľovať. Stretli sme aj bifľomorčanov, ktorých tu bolo päť prechádzajúcimi sa s siedmimi bystrohlavčankami.

Chrabromilčania boli dnes mimoriadne namyslení takže sme ich obišli sirokým oblúkom. Keď sme sa vrátili do klubovne a zahrali sme sa s Barónom ktorý mal naozaj dobrú naladu a to sa tak často nevidelo.

Boli to najlepšie Vianoce aké som kedy zažila.


Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro