56.

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Nominacja od _Rozpruwacz_.

1. Tymbark. Dawno nie byłam drugo tak by the way.

2. Strachliwa się teraz zrobiłam, więc lubię oglądać z kimś kogo lubię i mogę się do niego przytulić. Ale nie mam ulubionego.

3. Leżing.

4. No jak to msp się nie liczy? ):
No dobrze... Oczywiście na moim profilu szczególnie zobaczycie słodki flirt i Eldarye. Gram jeszcze w TeenAge Drama i ten Blog sekretów czy jak to tam. Ostatnio skończyłam Amnesie i ShadowTime. Powróciłam do FNaF'a. Kiedyś lubiłam grać w SlendyTubbies, niestety mi się zepsuło. Na BSP dość często wchodzę. Na momio jestem, bo piszę z dwoma dziewczynami. Hmm... Jak na razie więcej sobie nie przypominam. :<

5. Blog na cztery łapy. xD
Czy coś takiego. Na Disney Channel jest taki serial. Albo pomyliłam tytuł. Nieważne.

6. Po prostu chcę być szczęśliwa z masą ludzi obok. Chodzi mi o prawdziwych przyjaciół, bo inaczej to ja nie chcę. I tak... Miłość... Wreszcie się prawdziwie zakochać ze wzajemnością z osobą, dla której małżeństwo nie jest najważniejsze.

7. Włochy.

8. Co ty masz z tym blogiem? Na tym co ta bohaterka tej nowej gry otome. Wspominałam u góry.

9. Różnicy nie widzę.

10. Lojalność, chęć pomocy, poczucie humoru, szczerość.

11. Nie bardzo, chociaż raz miałam taką sytuację... _Kropeczka_ wie o co chodzi.

Okej.
Nominuję osoby tu oznaczone. Też cię kocham, Pati. XDDD

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro

#nominacje