8 :3

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Nominacja znowu od Raka (Dalonia )

1. Hmm, ale chodzi o to jakie napisałam tak ogólnie czy na wattpadzie? Jeżeli na wattpadzie to... Nie uwierzycie... ''Moje rozmówki z postaciami ze słodkiego flirtu'' Nie wiem czy to się zalicza ale ciiii xD A tak ogóle to w ... 2 albo 3 klasie podstawówki i jakimsik psie czy cuś... [*] moja pamięć

2. Zalety:

pomocna, zaufana (?), tolerancja i nie wiem

Wady:

Na pewno zazdrość a tutaj też nie wiem...

Januszek5858

Znasz mnie bardzo dobrze napisz to za mnie xD

3. Budynkiem, w którym spotykam się ze znajomymi i miejscem edukowania się, żebym była mądrym człowiekiem, którym nie będę...

4. Optymistą, bo tak

5. Niech sobie przyjeżdżają, ale wojny to ja nie chce

6. Zero gwałcicieli, pedofili itp., pomoc drugiego człowieka, bez zdrad, miłość taka jak w opowiadaniach o wilkołakach i mate czytałam xD

7. O nieeeeeee xD Tak, czytam prawie cały czas xD I to różnie J.B, 1D, 5SOS... Przypomniał mi się mem:

8. Kiedy ja, Martysiaaaaaaa i Januszek5858  

ubrałyśmy się jak idioci a ja powiedziałam ( z racji, że jestem bardzo kulturalna) do sąsiada ''dzień dobry'' a on się na mnie patrzył... Do dzisiaj ze mną nie rozmawia xD

9. A co można robić na wattpadzie?

10. Jestem tutaj od początku wakacji ( to nie moje pierwsze konto) wpisałam w google ''Słodki Flirt'' i zobaczyłam opowiadanie, więc klikłam, pojawiła mi się strona tej stronki i się w niej zakochałam <3

11. Serio? xD Podstawowe pytania na grupie.... Wtedy z tobą pisałam Raku... CZEKAJ! WIEM JAK TO OPISAĆ XD

Dzisiaj ją poznałam

Od rana ją stalkowałam

Na momio wlazłam

I Raka poznałam

Kryła się za nickiem

Napisałam na grupe

A ona ''...''

Później mnie poznała

I ją opieprzyłam

Lecz takim sposobem Raka poznałam

12. Zaraz znajdę... ''Moja gra, toczy się o ciebie..||Słodki Flirt''

13. Że jestem w związku? Tak, z paroma chłopakami... Arminem, Nevrą, Liam'em, Niall'em... xD A tak serio... Mam crusha ale chłopaka nie

Edit: W związku z tobą, Raku xD
Od paru godzin xD ❤ (31-05-2018)
Lol, nie. Nie z tobą.
(08-12-2018)
14.

Menani661

Mari_Nette_Love



PS. Martysiaaaaaaa

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! ~05.03.2018

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro

#nominacje