1 ♥

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Nominowała mnie Alciaqq (nie pozdrawiam)
no więc zaczynajmy, chcę to zrobić teraz i wracam do pisania pierwszej książki xd

1. 13 powodów
2. Matthew Espinosa i Nash Grier
3. dbr zaczynajmy
1. Mam na imię Kamila
2. Tak bardzo lubię swoje nazwisko, że użyłam go jako nazwę ❣
3. Jestem wegetarianką
4. Mam psa kota i rybki 🐕🐈🐠
5. Jestem realistką
6. Uwielbiam oglądać seriale
7. Kocham czytać wattpada
8. Nie lubię czytać papierowych książek, bo boję się, że je zniszcze a nie lubię mieć zniszczonych reczy
9. Moją pasją jest spanie, jedzenie, czytanie wattpada, oglądanie netflixa i e-sport
10. KOCHAM BAJKĘ "AUTA" ❤
11. Jestem tak zwaną chłopczyca, bo lubię samochody
12. Lubię zwierzęta
13. Jestem alergiczką
14. Nie mam przyjaciół
15. Nikt mnie w szkole nie lubi
4. Więzień Labiryntu
5. Nie chce mi się

+ miałam dodać 10zdj z galerii oraz napisać historię o swierzakach, lećmy ze zdjęciami

















Mam nadzieję, że się nie pomyliłam z liczeniem, no cóż.
Teraz historia!
*
*
*
*
*
*
Szłam sobie przez biedronkę, szłam szłam i nagle się potknęłam o coś.. miękkiego? Wtf, no cóż, idę dalej cnie ide i nagle znowu DUP! No kurde, o co chodzi do ciemniej cholery! Patrzę, a tam jakiś kalafior WTF O CO CHODZI?! Nagle patrzę, i jestem taka sama! No nie! Widzę, że w moją stronę idzie ten kalafior i gada
- Witaj, Kamilo! Zanim zaczniesz zadawać pytania, pozwól, że opowiem ci o co chodzi. Tak więc pradawne swierzaki *ekhem* tak sie nazywamy *ekhem* wybrały Ciebie na naszą królową. Także proszę - tutaj pokazał ręką na fotel na samej górze kartonu -  chodź, zostań naszą królową. - Niewiele myśląc, zgodziłam się i zostałam królową swierzaków.







Skończyłam! Tak więc dziękuję za przeczytanie xd

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro