#9 🍓NOMINACJE🍓

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Zostałam nominowana przez
SpanishWiktoria
za co bardzo dziękuję

🍓89 Nie-e 😴

🍓90 Nie lubię shipów, ale mam koleżankę która pisze ship J. Kostary i K. Błońskiego (ship_JxK)

🍓91 Jeżeli chodzi o imię angielskie to oczywiście Kate 😉, a jeżeli o polskie to Alicja

Ps. Pozdrawiam wszystkie Katarzyny i Alicje! 😁

🍓92 Nie-e, nie podoba mi się kompletnie 😐

🍓93 Jeżeli do rozkmin można zaliczyć niezrozumienie matmy, to kto mi pomoże?
Serio, nic nie rozumiem 😧

🍓94 Spodnie, czarne, z wysokim stanem. Mniam 👖

🍓95 Do roku 2056. Może będzie już taka technologia że w szkołach nie będzie dostawać się skoliozy z powodu ciężkiego plecaka. Bo po co do języka polskiego trzeba nosić kilka książek, a do matematyki dwa zeszyty. W kratkę i pusty... 😡

🍓96 Pozabijała wszystkich 😆🔫

🍓97 Nienawidzę.  Chyba że mam muzykę i nikogo nie ma w domu to tak. Wtedy Lubie 😄

🍓98 Nie. Mam sokoli wzrok. Jest nawet jedna historia w której jadę sobię z rodziną do Szczecina na wakacje i bardzo lubię patrzeć przez okno. Nawet gdy jedziemy tylko do sklepu to jest to wielka podróż. Wracając do tematu... (moje ulubione zdanie) przed nami jechała ciężarówka i czytam w myślach jej tablicę. Wtedy pytam się taty skąd jest ten rząd liczb. I on "jaki?" To mówię całą tablicę, a moja mama "ja tam nic nie wiedzę" odpowiada tak samo mój tata i siostra. Moja cała rodzina nosi okulary, a ja mam sokoli wzrok. Trzeba zaznaczyć również że samochód nie jechał za wolno 🐥

🍓99 W realu, ale to tylko koleżanki 👧🙇

🍓100 Mam akurat fazę na Mendesa 🙎

🍓101 tą robiłam sama a tytułu piosenek na tapetach to moje ulubione jego piosenki (Lubie też "Treat you Better" )🎼

🍓102

Quinn_Lady
Samojed2008
jagodahello
9Lanna9
Japan-Lacia
Hela_Valdez
lady_clementina
__huncwotka___
KingOfTheClouds666
modnaelo

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro

#nominacje