#1

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng


Nominacja od  Azalias123

1. Ile masz lat? (jeśli kiedyś była o tym mowa to przepraszam ale jestem dość ślepa, a jeśli nie to mam nadzieję, że to nie jest zbyt wścibskie :3)

Porucznik Sieg liczy sobie 19 lat

 2. Jak dowiedziałaś się o wattpadzie?

Od koleżanki, która była moją BFF. Później okazała się zwykłą... na nikim nigdy aż tak bardzo się nie zawiodłam :)

3. Jaka była pierwsza książka jaką tu przeczytałaś?

Uu... Tego niestety nie pamiętam. Było to na pewno coś o Ziallu.

 4. Jesteś #TeamLouisBottom? (Bo ja tak xD)

Oczywiście! LouBottom!

5. Twoje ulubione kolory?

Niebieski i zielony :D

6. Preferowany rodzaj muzyki?

Pop i rock

7. Ulubiony film?

Chyba ,,Iluzja''. Ostatni raz obejrzałam jakiś film w telewizji rok temu XD Niestety nie wiem jaki jest mój ulubiony... Często jest nim ostatnio obejrzany, czyli w tym przypadku ,,Dunkierka'' ^.^

8. Jaki masz stosunek do adopcji dzieci przez pary homoseksualne (lubię czasem z kimś podyskutować na takie tematy)

Nie mam z tym żadnego problemu. Nie wiem co orientacja ma do adopcji dzieci...

9. Jaką porę roku lubisz najbardziej?

Lato :D

10. Masz jakieś ulubione zespoły lub wokalistów? Jeśli tak, wymienisz ich? ^^

One Direction (i każdy z nich z osobna), Linkin Park, Green Day, Breaking Benjamin, Skillet, 5Sos i wiele innych.

*11. To nie pytanie ale kocham twoje opowiadania, i masz ogromny talent poruczniku Sieg <33

Bardzo dziękuję, lecz nie uważam siebie za dobrego pisarza. Jestem raczej amatorem, który lubi coś napisać.

11. Kim chciałabyś zostać w przyszłości? :3

Kiedyś myślałam nad weterynarzem, lecz teraz nie wiem kim chciałabym być. Na pewno chcę pracować ze zwierzętami. Do ludzi nie mam cierpliwości.

12. Od czego zaczynałaś swoją przygodę z pisaniem, mam na myśli czy książki z tego konta to twój debiut czy wcześniej publikowałaś już swoją twórczość w internecie?

Całe pisanie zaczęło się od blogów RP. Zaczęłam pisać będąc w 4 klasie podstawówki. Pierwszy blog na którym byłam to wataha, gdzie wcielało się w postać wilka i opisywało swoje przygody razem z innymi członkami.

13. Masz jakieś rady dla początkujących pisarzy?

Nie wiem co mogłabym powiedzieć na ten temat. Trzeba po prostu pisać, a z czasem będzie coraz lepiej. Jeśli czegoś nie wiem, sprawdzam pisownie i znaczenie słowa w internecie. Nie obrażam się, gdy ktoś mnie poprawia i staram się zmienić. Każda moja praca uczy mnie czegoś nowego :D

14. Co lubisz najbardziej jeść?

Myślę, że będzie to pizza ^.^

15. Hetero/Homo/Coś innego? (Jeśli zbyt osobiste oczywiście nie musisz odpowiadać ^^)

Hetero. Jeśli byłabym chłopakiem to 100% gej.

16. Co sądzisz o tak zwanym modnym w zeszłym roku stylu "tomboy" czyli chłopczyca?

Niestety nie mam zdania, ponieważ nie czytałam takich prac w tym stylu.

17. Piosenka bądź piosenki których słuchasz gdy ci smutno? Czy nie masz specjalnie na tą okazję żadnych szczególnych?

Przeważnie jest to ,,Castle of glass"

18. Masz piercing? A jeśli tak to gdzie?

Jedyne co mam przekłute to uszy :')

19. Czy masz w planach kolejne opowiadanie po zakończeniu obecnie trwających?

Porucznik ma już 5 pomysłów na fabułę. Tylko czasu brak na napisanie ich...

20. Czym prócz pisania się interesujesz?

Oprócz pisania uwielbiam czytać książki, lecz to jeździectwo jest na pierwszym miejscu. W zasadzie nie sama  jazda konna, a po prostu sam fakt przebywania i codzienne zajmowanie się końmi.

Nominuję:

glossyxeyes

Marlena1999

Tettlod

Azalias123

Julia__Horan__

Mitsu_chan3

PsychoCaty

Daricznaa

Laaary_Love

ZwariowanaMisia


Pytania:

1. Jaka jest twoja ulubiona piosenka?

2. Ulubiony owoc?

3. Komputer czy laptop?

4. 5 ulubionych autorów na wattpadzie?

5. Ulubiona książka?

6. Ulubiony sport?

7. Jaki jest miesiąc twoich urodzin?

8. Jaki masz znak zodiaku?

9. Jaka jest twoja ulubiona liczba?

10. Masz tatuaż? Jeśli nie, to czy chciałbyś/chciałabyś go mieć i jaki by on był?


Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro