13 év - légy igaz! [Wei Ying & Lan Zhan]

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Hellobello!

Cím: 13 év

Alcím: Légy igaz!

Kategória: novella – one-shot, fanfiction

Fandom: Mo dao zu shi – Wangxian – Wei Wuxian & Lan Wangji

Besorolás: angst, slash, Wuxian pov, death story???

Helyszín: Éjtelen Város, Quishan

Idő: 7. hónap 15. nap (= augusztus 31.)

Leírás: Wei Wuxian meghalt, mégis a Szellemek ünnepén magához tér "szellemként", meghallja a guqin hangját, és azt követve találkozik Lan Zhannal, csakhogy barátja nem látja, nem hallja, egyáltalán nem érzékeli. Eltelik egy est, azonban reggelre Wuxiannak búcsúznia kell, mivel szertefoszlik.

Figyelmeztetések: előfordulhat, hogy kicsit ooc

Korhatár: 12+

Forrás: a főforrás maga az író: Mo Xiang Tong Xiu, azonban valahol a donghuából is merítettem, aminek rendezője: Xiong Ke és a live-action sorozatból is, rendezői: Zheng Weiwen és Chen Jialin. Ezen kívül magát a szellemjárta ötletet a Coco c. film adta.

Terjedelem: 1564 szó

Megjegyzés: Igazából nem ezt akartam hozni, aztán mégis ezt hoztam... hirtelen jött az ötlete és pont oly hirtelen is álltam neki megírni, talán mert nem rég néztem végig az Untamed, és még gyakorol rám hatást :D Ahhoz képest, hogy egy ficletnek indult, mégis lett belőle 1500 szó... Amúgy igyekeztem úgy írni, hogy az is megértse, aki nem ismeri a fandomot! Végére pedig tűztem egy-két magyarázatot :3

Megjegyzés 2: Ti hogy vagytok? Remélem mindenki jól, nincs semmi baja! Vigyázzatok magatokra, kérlek!

Borító: ez lett volna, ha külön kerül fel wattpadra. 

Jó olvasást!💖 További szép napot! Lapozz az elolvasásáért!

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro