[1.6] TT

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Imię i nazwisko: Teresa Technet

Alias: TT

Rasa: Człowiek

Narodowość: Angielska

Data urodzenia: 2 marca

Znak zodiaku: Ryby

Wymiar: Przestrzeń Międzycyfrowa

Wzrost: 158 cm (5' 2.2)

Wygląd:

[UPDATE 2: póki nie zrobię oficjalnych rysunków, wstawiam pliki wykonane w stylu Dangi, bo mam zrobione dla niemal każdej postaci]

Cechy: Teresa jest z natury spokojna i uprzejma. Łatwo się skupia na zadaniach i ciężko traci koncentrację, nawet w trudnych warunkach. Niestety miała dość... ciężkie doświadczenie w poprzedniej pracy, które zostawiły pewne rany umysłowe... Do dziś miewa napady paniki i nie jest w stanie zapanować nad strachem, który ją obejmuje na samo wspomnienie tamtych wydarzeń... Jednak nawet mimo tego, co przeszła, jest miła, dobra i pomocna, choć potrafi być twarda i postawić na swoim. 

Typ duszy według systemu Undertale: Odwaga (pomarańczowa)

Orientacja: biromantyczna biseksualna

Zdolności magiczne: brak

Inne umiejętności: wiedza na temat chemii i biologii, wybitna celność dotycząca broni palnej

Historia: Teresa Technet wychowywała się w normalnej rodzinie. Obaj jej rodzice byli naukowcami, lecz zginęli w wypadku gdy ta była nastolatką, i w tamtym czasie zajmowała się nią babcia. Po ukończeniu szkoły poszła na studia związane z biologią i chemią, a po ich ukończeniu zaczęła pracę w jednym z ośrodków badawczych w Cyberprzestrzeni.

Przez długi czas jej praca wyglądała normalnie, dopóki do ośrodka nie została przewieziona Endera Crystal, która została zarażona przez wirus Obsidian. Podczas badań niestety doszło do zakażenia personelu, co po kilku dniach wywołało masową masakrę w ośrodku. Ze wszystkich ludzi tylko TT pozostała przy życiu, w dodatku nie została jeszcze zakażona wirusem. W ukryciu opracowała formułę leku i wykonała go, a potem stopniowo wdrożyła w życie plan uleczenia wszystkich zakażonych. Udało się to z pomocą uleczonej przez nią Endery, niestety za pewną cenę - jedna z zarażonych osób zraniła ją w twarz, przez co TT straciła całkowicie oko. Od tego czasu nosiła na twarzy zasłaniający je opatrunek.

Po tym zdarzeniu zmuszona była odbyć terapię, bo przez tamte wydarzenia męczyły ją napady paniki. Jednak gdy tylko doszła do siebie, powróciła do pracy - początkowo jako pomoc w jednym ze szpitali, a ostatecznie jako dyrektor własnego ośrodka badawczo-naukowego Technet Corp.

Podczas jednej z misji spotkała Nemesis, a przy innej ponownie natrafiła na Enderę i androida oraz YouTuberów. Pomogła również w walce z Obsidian jako wsparcie bojowo-medyczne. Przy okazji wyznała miłość Nemesis, ale to historia na inną książkę XD Po tym wszystkim zamieszkała razem z Nemesis i zajęła się pracą oraz ich córką-androidem, Fandom. 

W "Łowcach Pragnień" pomogła uratować życie Arialowi, który doznał poważnego urazu głowy. Jest również wspomniane, że często bada go ze względu na jego problemy. Zaoferowała także pomoc medyczną, gdyby było to potrzebne.

Inne ciekawostki:

> Pierwsze ego które powstało czysto na Wattpadzie. Miała być powiązana z kierunkiem, na jakim się uczyłam, czyli chemią analityczną.

> Ma na imię Teresa, bo chciałam by miała to samo imię co ja. Jej nazwisko wzięłam od pierwiastka z układu okresowego.

> Jest leworęczna.

> Jej wygląd i schemat kolorystyczny nawiązują nieco do minecraftowego skina jednego z YouTuberów, którego kiedyś oglądałam. Co ciekawe, inna bazująca na nim postać występuje w Mirror-Enderverse AU.

> Jakoś między "Endergirl: Ostateczne Starcie" i "Łowcami Pragnień" razem z pomocą kilku innych osób stworzyła sztuczne oko, którego od tamtego czasu używa. Wygląda niemal identycznie jak drugie z wyjątkiem niewielkich zmian w wyglądzie źrenicy.

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2021

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro