[2.5] FaceBot/Felix

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Imię i nazwisko: FaceBot 2.0

Alias: FaceBot, Facebook, Felix

Rasa: Android

Narodowość: Amerykańska

Data powstania: 5 marca

Znak zodiaku (gdyby dotyczył): Ryby

Wymiar: Przestrzeń Międzycyfrowa

Wzrost: 179 cm (5' 10.5)

Wygląd:

[UPDATE 2: póki nie zrobię oficjalnych rysunków, wstawiam pliki wykonane w stylu Dangi, bo mam zrobione dla niemal każdej postaci]

Cechy: FaceBot jest najbardziej opanowaną postacią jaką stworzyłam. Nawet jako defekt nie pokazuje swoich emocji i zachowuje spokój za wszelką cenę. Liczy się dla niego ład i porządek, choć nie wymusza go za wszelką cenę.

Typ duszy według systemu Undertale: Integralność (niebieska)

Orientacja: aromantyczna aseksualna

Zdolności magiczne: brak

Inne umiejętności: dostęp do pełnej bazy danych Facebooka, magazynowanie informacji osobowych

Historia: Facebot został stworzony jako asystent samego Marka Zuckerberga. Jego zadaniem była pomoc w administrowaniu platformą i zbieranie danych użytkowników. Często jednak miał dużą swobodę (nawet jego kod nie zabraniał mu wiele, choć on sam nigdy nie zachował się jak typowy defekt) i nie musiał zajmować się tym 24 godziny na dobę, ponieważ jego twórca przeważnie sam dawał sobie z tym radę.

Szukając zajęcia spotkał całkiem przypadkowo Svena, jednego z jego alter ego. Wspólnie zaczęli szukać pozostałych, dzięki czemu poznali ich i nawiązali z nimi znajomość.

Razem z nimi wplątał się w ciekawą sytuację, której przyczyny są nieznane to dziś - on i pozostali zamienili się ze stronami osobowości niejakiego Thomasa Sandersa, a czasem stawali się coraz bardziej jak one. FaceBot był pierwszym wśród nich, który nawiązał pewne "połączenie" i utożsamił się z jedną ze stron - była to jego część odpowiedzialna za Logikę (Logic), czyli Logan. Była to dość oczywista relacja, ze względu na ich osobowość i zasób wiedzy. Na całe szczęście udało się odwrócić te zmiany, choć było to nieco problematyczne, i wrócili do normy, plus nawiązali nowe przyjaźnie. Dodatkowo właśnie wtedy FaceBot poprosił swoich przyjaciół, by zaczęli nazywać go Felix - prawdopodobnie na skutek tamtego zdarzenia coś w jego kodzie się odblokowało, dzięki czemu zyskał nieco większą samoświadomość oraz zdolność do odczuwania prostych emocji.

Inne ciekawostki:

> Wybrałam, by ten android był powiązany z Facebookiem, ponieważ musiał mieć jakieś nawiązanie do głównego ego, czyli Altera. W końcu Facebook wie o nas wszystko, a kto z moich postaci (poza mną rzecz jasna) wie o wszystkich najwięcej? No właśnie.

> Tak właściwie miał dostać inne imię, również zaczynające się na "F". Nie stało się tak, bo... zwyczajnie zapomniałam jakie było to imię XD Powinnam była zrobić notatkę.

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2023

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro