8# bratři na život a na smrt

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Pohled Shadowa:
Jak můj bratr zmizel tak jsem si lehce oddychl .
Byl jsem rád , že jsem byl na nějakou dobu sám .
Rozhlédl jsem se po okolí.
Jedna část byl písek s mořem a druhá část les.
Zadíval jsem se směrem k nebi a zesmutněl jsem .
" Chybíš mi Mario.... hrozně moc mi chybíš"
Zadíval jsem se směrem tam kam zmizel můj bratr . Tak jsem se rozhodl jít za nim.

Když jsem po nějaké době ho zahlédl , tak se usmál .
" Věděl jsem to že tě to nedá a vydáš se za svým bráškou".
" Nech si ty kecy " prskl jsem na něho a on se zasmál.
" Brácho uvolni se a trochu se usměj ...jsi jako mrzutý nepříjemný zlý dědek" jak tohle dořekl tak jsem se na něho zuřivě podíval .
Shidow se usmál a šel dál. Samozřejmě jsem šel hned za ním.

" Být tebou tak si nech ty přiblblý kecy , nejsem pak zvědavej na tvý výrazy" pověděl bratr aniž by se na mě nepodíval.
" Sakra.....zapomněl jsem že umíš číst myšlenky" řekl jsem se zavrčením.
" Přesně tak" když to dořekl tak se zastavil na kraji útesu . Postavil jsme se vedle něho a oba se dívali na rozlehlou krajinu před námi.
Bratr  se usmál .
" Nádhera .....je tu tolik překrásných míst na zkoumání" řekl Shidow a já jsem jen kývl na souhlas.

Překřížil jsem se ruce na hrudi a po očku se podíval na bratra. On se na mě podíval a lehce jsem znejistěl.
" Omlouvám se za své chování. Chovám se někdy jako totální idiot. Vůbec jsem si neuvědomil že i ty jsi součástí ...... Rodiny."lehce jsem sklonil hlavu.
" Otoč se sundám ti ty střepy z bodlin " řekl a já tak učinil. Musel jsem si sednout. On si sedl za mnou a začal mi sundávat střepy z bodlin.
Byl jsem za něho rád, že mi sundávat střepy sám bych některé kusy sundával s bolestí.
Když byl hotov tak se zvedl . Taky jsem se zvedl a urovnal si bodliny.
" Ahhh.....děkuju " .
" Nemusíš děkovat jestli nechceš....teď je ale čas to tu prozkoumat  co ty na to?... Najít si nějaký úkryt před blížící se bouří která se sem žene" jak tohle bratr dořekl tak jsem souhlasně kývl a oba se vydali hledat nějaký úkryt.

Po chvíli jsem narazil na jeskyni. Tak jsme se tam vydali . Když jsme vešli do jeskyně tak jsem si sedl a Shidow někam zmizel. Po chvilce se vrátil s větvemi a nějakým dřevem. Dřevo položil na zem a postavil ohniště  a s pomocí blesku které vytvořil zapálil oheň.
" Heh a je to " usmál se bratr a zase někam odešel.
Po pejskem chvíli se vrátil s kůrou ve které bylo ovoce?... Jo ovoce .
Kůru s ovocem položil předemnou a šel si sednout ke vchodu do jeskyně a sledoval obrovský slejvák .
Podíval jsem se na ovoce a pak znovu na něho.
" Nemáš kávová zrna? " Zeptal jsem se a on si hrábl do bodlin a vytáhl pytlík kávových zrn .
Já se zvedl a šel k němu a vzal si pytlík a šel si sednout na své místo u ohně a sledoval oheň .

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro