15. Len ďalšia kapitola života

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

,,Všetko najlepšieeee!" vbehla mi do kuchyne Cho s dvoma veľkými krabicami v ruke. Jednu položila na stôl a druhú mi strčila do rúk.

,,Čo sa deje?" vošla do kuchyne aj moja malá dcéra. Bola ešte rozospatá a strapatá a to niet divu, bolo skoro ráno.
,,Tvoja mama má narodeniny!" nadšene zvolala Cho.
,,Aj ja mám darček," upaľovala nazad do svojej izby. Do kuchyne prišiel aj Chin.
,,Prosím ťa, nepovedz, že si zabudol," povedala výhražne Cho.
,,A na čo?" spýtal sa Chin, na čo Cho zobrala zo stola utierku a poriadne ho ňou švacla po hlave.
,,Au! To si nemusela, samozrejme, že som nezabudol," smial sa Chin a vzal sestre z rúk utierku.

Ja som si medzitým otvorila škatuľu. Ach, hneď bolo poznať, že darček je od Cho. V škatuli bolo množstvo krásneho oblečenia.

,,Vďaka," objala som ju. ,,Za to si s nami musíš dnes dať raňajky."
,,Ale ja za to nič nechcem," bránila sa Cho.
,,Veď to ani nie je darček, ale rozkaz," smiala som sa a Cho so mnou. To sa už do kuchyne vrátila moja dcéra.
,,Toto je pre teba, mami," podala mi nejaký papier. Bola na ňom nalepená fotka mňa s Chinom a našou dcérou. Všetci sme sa tam usmievali a kývali.
Okolo boli nakreslené knihy, bystrohlavské znaky a dokonca aj Brunhildin diadém.
,,Ďakujem," pobozkala som dcéru na vlasy a to už prišiel aj Chin a podal mi svoj darček. Knihu, po ktorej som túžila snáď roky, ale dosiaľ som nemala čas si ju kúpiť.

Ťažko povedať, ktorý darček ma potešil najviac. Ten od pani Weasleyovej, čo prišiel okolo obeda? Alebo ten od Hope a Charlieho? Netuším. Možno všetky rovnako.

Ale čosi bolo isté. Moju rodinu to nikdy nenahradí, na tých mi bude stále najviac záležať. A prečo? Nikdy by som ich za nič nevymenila; Cho, vždy s dobrou radou po ruke, China, ktorý vždy chápal ako som sa cítila a ani našu dcéru, ktorá bola mojím malým slniečkom. Pravda, mohla by som menovať aj ďalej, ale to by bolo nadlho.


THE END

Hello! Dopísala som ďalšiu fanfikciu, tentoraz o bystrohlavčanke Lise.

Veľká vďaka patrí Pauli_Black za nádherný cover z jej dielní ❤️✨

Veľmi ďakujem aj Emily25Granger a ScarlettDAN za neuveriteľné množstvo komentárov a názorov, ktorými ma zahrnuli ❤️

A samozrejme, nesmiem zabudnúť na tých, ktorí sa pri čítaní príbehu dostali až sem :)

Sophie

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro