21. Komunikat, inspiracje oraz anime.

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Witajcie.

Kochani, najdrożsi, najpiękniejsi.
Chciałam podzielić się z Wami moją dzisiejszą mądrością jakiej zaczerpnęłam ze swojej głowy oraz słuchania wielu ludzi na YouTubie.
Robiłam sobie draw this again challenge i mnie oświeciło.
Chcę się z Wami podzielić moją miłością.
Czujcie się wyjątkowo dzisiaj, today is the day.
Przepraszam wszystkich, którzy poczuli się przeze mnie skrzywdzeni, moi byli przyjaciele, których szanuję do tej pory i moje nagłe urwanie kontaktu, chamskie i to jak, wybaczcie proszę. Będą wiedzieli, Ci co będą wiedzieli.
Chcę mieć dobre wspomnienia i sama nie wiem już co robię, jestem niezdecydowana.

Wiem, że jest tutaj wielu fanów anime. Wiem, że wiele osób uważa, iż mój teraźniejszy styl jest gorszy od poprzednie i there's nothing wrong about it!
Dzisiaj odrodziłam się jako nowy artysta amator (nie wiem czy mogę się w ogóle nazwać artystą, ale niech będzie i tak). 
Kochałam anime. Kultura japońska przez najbliższe trzy lata była mi niezwykle bliska, ale ostatnio utraciłam to zafascynowanie i dostrzegłam jaka jest prawda. Byłam typowym ignoranckim weebem i zachowywałam się jak hipokrytka narzucając innym, iż są weaboo, przepraszam, wybaczcie. 
Chciałam tylko zażegnać, wylać z siebie swój ból i powiedzieć, że nie interesuję się dłużej kulturą japońską. Urzekła mnie Korea Południowa, ale nie mam zamiaru tym razem przesadzać.

Rozwinęłam się po swoim załamaniu kiedy to stwierdziłam, ze nie ma sensu więcej rysować, bo moje rysunki wyglądają jak SHIT.
Każdy ma takie chwile, uwierzcie mi kiedyś to przejdzie, po prostu nie wolno się poddawać.
Wracam jako odświeżona osoba, poukładałam sobie wszystko w głowie i mam dla Was radę.
Aby umieć dobrze rysować swoim stylem, nauczcie się najpierw podstaw.
Ja właśnie mam zamiar tak zrobić i rysować realistycznie przez jakiś czas, bo właśnie do tego mnie ciągnie i tak się czuję, to chcę robić TERAZ i nie wiem czy PÓŹNIEJ CZY COŚ lubię caps locka. 
Dziękuję bardzo osobom, które przeczytały to do końca!
 Nareszcie podobają mi się moje rysunki i  Milena545 w sumie otworzyła mi oczy jak napisała, że nie podoba jej się moja praca za co bardzo dziękuję. Ciężko było mi to przyjąć, ale doszłam do wniosku, że mnie też się ona nie podoba. 
Dziękuję też Ucharri, która długo musiała znosić moje humorki, dziękuję Ci naprawdę i ogólnie tak.

Dziękuję jeszcze Kozie, ale ona nie ma wattpada więc walić ją mocno w odbyt szczególnie.
Enjoy.


Park Jimin, mój ukochany bias.
Mam zamiar narysować portrety wszystkich członków BTS. ^^
Ten rysunek zajął mi około 45 minut myślę i 3 podejścia były, bo wybrałam na początku dziwne zdjęcie. Narysowałam zarys i stwierdziłam, że mi się nie podoba więc wyrzuciłam.  Well, trzeba próbować.

Na górze Oliwka, która zajęła mi około 40 minut. Wiem, mój tata mowi, że mam nitro w ręce. XD
A tutaj poprzednia wersja sprzed aż trzech lat.

I jeszcze jedna wersja, sprzed dwóch lat. ^^

I wersja sprzed roku.

Dziękuję za przeczytanie, do następnego. ^^

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro