12

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

(🔝to zwiastun gry ale w tej historii to filmu w którym gra Mikeyla)

Mikeyla p.o.v
W grudniu nastała premiera mojego filmu na reszcie moja ciezka praca zostanie pokazana . Do całego szczęścia przydałby mi się Tommy, i jego towarzystwo ale nie stety, Nie może być tutaj ze mną.

Uśmiechałam sie do zdjęć, machałam do fanów i oczywiście porozdawalam autografy i zrobiłam sobie z nimi zdjęcia, czas na wywiady więc muszę się przygotować szybko aby niczego głupiego nie powiedzieć, podeszłam do kobiety która kończy wywiad z Benem i uśmiecha sie do mnie jak tylko mnie widzi, oczywiście również się do niej uśmiechnęłam, mój manager Mark jest nie daleko mnie.

- Witam serdecznie - powiedział

- Również witam

- Powiedz nam Mikeyla dlaczego Nie ma z tobą nikogo - bałam sie tego pytania ale lekko się zasmialam i powiedziałam.

- Jak na razie znikim sie nie spotykam, skupiam sie narazie na karierze - serce mnie boli gdy to mówię, przecież mój idealny facet właśnie siedzi na kanapie i ogląda mnie

- Czyli nic cię Nie łączy z Benedict'em Cumberbach'em?

- Nie nie, jedynie znajomość zawodowa i mam nadzieję że po premierze będziemy nadal rozmawiać i może znowu się spotkamy na planie innego filmu

- Benedict tak samo nam powiedział, powiedz jak ci się z nim wspolpracowalo?

- Wspaniale Ben jest świetnym aktorem i na prawdę mi sie dobrze z nim pracowało

- Powiedz możemy liczyć na pocałunek w filmie?

- Nie wiem, musisz obejrzeć film aby się dowiedzieć Heheh - oczywiście że nie bylo takiego czegoś, ale nie mogę zdradzać scenariusza

- Widzę że już nic z ciebie nie wyciągnę, dziękuję z tą rozmowę

- Ja równiez dziękuję - i Mark mnie zabrał do kolejnego wywiadu, i tak się kręcił mój dzisiejszy wieczór, po całym zajściu wróciłam do domu. Od razu zdjelam buty aby nogi odpoczęłely, usłyszałam kroki z salonu więc spojrzałam się w tamtą stronę i widziałam jak Tom do mnie podchodzi i się uśmiechna do mnie, gdy już byliśmy blisko siebie, przytulił mnie i pocałował

- Świetnie wyszłaś , mam nadzieję że kiedyś obejrzymy twój film razem jak już będzie na DVD albo na Neflix - cmokłam go

- Dziękuję i pewnie, jestem bardzo ciekawa twojej opini

- Wiem że jesteś tam wspaniała jak zawsze, mam tylko nadzieję że ja tez dobrze wypadnę na swojej premierze

- Na pewno będziesz święty i czarujący jak zawsze a film odniesie sukces - pocałowałam go i przytuliłam go

- Mocno jesteś zmęczona?

- A co? - niby spytalam a wiedziałam o co mu chodzi

- Ehehe Bo wiesz, moglibysmy uczcić premierę w łóżku z czerwonym winem............nago - zasmialam się i spojrzałam na niego

- Ciężko byłoby mi odmówić tak cudownej propozycji, prowadź - pocałował mnie i wziął mnie w stylu panny młodej i zaprowadził do łóżka. Tak świętować premierę mogę cały czas.

~~~~~~~ kilka dni później ~~~~~~~~~~~

Film odnosi sukcesy, już są pogłoski że będzie nominowany do Oskara i innych nagród. Jestem bardzo zadowolona że film bardzo dobrze się przyją. Codziennie wyjeżdżam na wywiady lub na sesje zdjęciową ale dzisiaj jest mam wolny dzień i oglądam premierę filmu Tom'a. Był w domu na maksa zdenerwowany ale na szczęście udało mi się jakoś uspokoić i przekonać że wszystko będzie dobrze.

Tom.p.o.v
Serce wali mi jak oszalałe, niby miałem już kilka premier ale ten film może być moją windą do lepszej kariery więc się bardzo stresuje ale świadomość tego że moja ukochana ogląda mnie i wspiera mentalnie daje mi moc aby przeżyć tą noc. Jedynie jaką mam nadzieję to to że film się dobrze przyjmie i krytycy go polubią . Oczywiście wątpię w to że będzie tak popularny jak film Mikeyli ale mam chociaż odrobinę nadziei że zostanę zauważony przez reżyserów a film zarobi duże pieniądze a dzięki temu ja zarobię.
Luke mój manager prowadzi mnie na wywiady do paru telewizji i mam nadzieję że Mikeyla akurat tam ogląda. Luke wie o mnie i Mikeyli i oczywiście jest zobowiązany klauzulą poufnosci i nie może tego zdradzić nikomu a jeśli to zrobi to nie skończy się to dla niego dobrze. A więc podchodzę do kobiety z telewizji E!

- Witaj Tom , jak się czujesz?

- Witam , dziękuję bardzo dobrze a ty?

- Również dobrze , powiedz nam Tom dlaczego Nie widzimy przy tobie pięknej damy - wiedziałem że padnie to pytanie , ale w koncu jestem aktorem więc mogę zagrać wszystko

- Nie ma przy mnie pięknej damy ponieważ jeszcze nie znalazłem jej - serce mnie bolało od powiedzenia tego ale musze tak powiedzieć, Nie mam zamiaru zdradzić tego sekretu

- Oj na pewno wiele kobiet sie za tobą kręci

- Tego nie wiem, ale mam nadzieje że kiedyś znajdę tą jedyną - ona właśnie leży na kanapie i mnie ogląda

- Dziękuję za odpowiedzi życzę miłej zabawy.

- Dziękuję również - i odeszlem od niej i poszedłem dalej.

Cieszyłem sie gdy wróciłem do domu , mogłem wreszcie się przytulić do swojej ukochanej, która oczywiście rzuciła mi się na szyję jak tylko przekroczyłem próg domu

- Byłeś świetny - i mnie pocałowała a ja pogłebiłem pocałunek, odkleila sie do mnie i spojrzała mi prosto w oczy

- Przygotowałam kąpiel z bombelkami ,schlodzilam szamapana i zapaliłam świeczki, zaszczycisz mnie swoją obecnością w wannie i uczcisz swój sukces - powiedziała zagryzając wargę a ja złapałem jej dolną wargę swoimi zębami i powiedziałem niskim głosem gdy puściłem

- Takiej propozycji się nie odrzuca

- A więc zapraszam - wzięła mnie za rękę i prowadziła do łazienki z ogromną wanną. Ta noc nie moglaby być lepsza.

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro