1.-Každá rodina má tajemství

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Pohled Sky

,,Sky!" zařval hlas mé sestry, který se šířil z koupelny. Já jsem si z obličeje odkryla svoji peřinu a slezla jsem po žebříku z palandy. Protřela jsem si svoje oči a zahlédla jsem Katherine, svojí sestru, jak si češe vlasy.

,,Co je?" zaskuhrala jsem rozespale a ona se zašklebila.

,,Konečně jsi vzhůru," odfrkla si nenávistně, což nebylo nic nového. Katherine byla moje o deset měsíců starší sestra, se kterou jsem chodila do stejné třídy.

Sedla jsem si k jídelnímu stolu, kde seděl už i můj táta, Ian Oliver a moje máma, Charlotte Oliverová. Táta na sobě vždy nosil černé sako s kravatou a máma pro změnu většinou šaty. Sáhla jsem si pro muffin, ale za mnou se ozval hysterický jekot.

,,Opovaž se na ten muffin šáhnout!" zaječela Katherine a já jsem samým leknutím nadskočila.

,,Proč tak křičíš, zlatíčko?" zajímalo mamku a ona mi to jídlo vyrvala z ruky.

,,Odkdy mi ona jí moje jídlo? Muffiny byly vždycky moje," odpověděla blonďatá holka a já se chtěla bránit.

,,Proč lžeš, Kath?" přivřela jsem oči. ,,Včera jsi ztropila scénu, že chceš k snídani croissant a teď tohle?"

,,Tvoje sestra má pravdu, Katherine," zastal se mne můj táta a Katherine se urazila.

,,Jako vždycky má pravdu, všemi milované Sky," odsekla ironicky a zvedla se od stolu. ,,Ta nejchytřejší, nejhodnější, nejspravedlivější dívka na světě."

,,Já se nechci hádat," zamumlala jsem směrem k ní a usmála jsem se. ,,Takže si ho klidně vem, jestli chceš."

,,Takhle se zachová správná sestra," máma mě pohladila po vlasech a Katherine jen převrátila očima.

,,Najím se ve škole," zabručela si pro sebe a hodila si na záda batoh.

,,Nechci, aby na mně byla naštvaná," zasmutněla jsem a znechuceně jsem se zakousla do toho osudného muffinu.

,,Tvoje sestra se s tebou usmíří, uvidíš," povzbuzovala mě a já se zvedla od stolu.

,,Taky půjdu," rozhodla jsem se a vydala jsem se do svého pokoje, abych se připravila.

Oblékla jsem si na sebe úzké světlé džíny a volné tričko a rozčesala jsem si vlasy. Vzala jsem si do ruky kartáček, namazala jsem si pastou a tři minuty jsem si je čistila.

Než jsme odešla, zaslechla jsem, jak na sebe moji rodiče křičí.

,,Myslíš si, že Katherine něco tuší?" přivřela oči máma.

,,Chová se jako spratek," zavrčel a ona zasyčela.

,,Měli bychom jí říct pravdu," přesvědčovala ho a on jen zakroutil hlavou.

,,Ale my žádnou pravdu neznáme," namítl zvýšeným hlasem a já vstoupila do jídelny, kde oni mluvili.

,,O co jde? Co před Katherine musíte tajit?" zajímalo mě a máma si položila hlavu do dlaní.

,,Nejde o Katherine, jde o tebe," odvětila ztěžka a má nechápavě zúžila oči.

,,O co jde?"

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro