106.-Příšera pod postelí alá James

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Pusťte si k tomu tu písničku 😂❤ Docela to k tomu sedí 😂😂❤

•••

Pohled Barbory

Po místnosti vstoupila Leone Quentinová a všichni stáli jako přibití. Hlavně Remus, který k ní běžel, aby jí obejmul.

,,Hledal jsem tě, já jsem tě hledal," říkal jí a můj pohled jsem teď věnovala Nymf, která mohla puknout závistí a smutkem.

Ovšem i mě někdo věnoval pohled. Byl to James Potter, ale já jsem pořád předstírala, že o tom nevím a že mě vůbec nezajímá.

Opustila jsem tuhle místnost s tím, že jsem měla namířeno do pokoje, který jsem sdílela s Tonksovou, kterou jsem úspěšně překecela k tomu, aby tu dnes přestala.

Znovu jsem si připadala jako na střední. Ať jsem chtěla nebo ne, prostě jsem ho milovala. Ty jeho úsměvy, které po mně vrhal, bylo to tak sladké.

•••

Přišel večer a Nymfadora chtěla jít brzo spát. Důvody? Práce a potom Remus, Remus a ještě jednou Remus.

Nechtěla jsem jí nějak štvát, tak jsem také brzo ulehla do postele. Najednou se z podpostele ovšem začalo něco vylézat.

Vzala jsem do ruky knížku o kouzelných tvorech jako jsem jí použila na Jamese. Najednou se to postavilo a já poznala, že je to osoba.

,,Ahoj, Baruško," zamával mi prsty a já si oddechla.

,,Ježíši, Jamesi," polkla jsem a on pozvedl ukazováček.

,,Myslela jsem si, že jsi nějaký strašidlo," vydechla jsem a on se na sebe v té tmě podíval.

,,A nebyla si tak daleko od pravdy, ne?" vtipkoval a já pohlédla na mezeru mezi postelí a podlahou.

,,Tam ses vešel?" ujišťovala jsem se a on zatnul svaly.

,,Podceňuješ mě?" pousmál se a já se pousmála.

,,Co to děláš, Jamesi?" zajímalo mě a on se zatvářil vážně.

,,To kdybych věděl," oddychl si a chytl mě za tváře. Políbil mě. Ten polibek byl dlouhý, něžný a dost nudný. James čekal, jestli mu ho vrátím, ale já mu to vrátila trochu jinak než očekával. Dostal přes pusu.

,,Co to pro merlina děláš?" vykřikl a chytl se za tvář. ,,Myslel jsem, že se ti líbím."

,,Myslel si špatně," ušklíbla jsem se a on se chystám odejít, tentokrát dveřmi. ,,Se chystáš na starý kolena někoho balit?"

,,Já to s tebou tak jednoduše nevzdám, Baruško."

•••

,,Ránko, Baruško," prošel okolo mě a sedl si na proti mě. A asi vám ani nemusím říkat, kdo.

,,Už tě nebolí čelist, že sis přišel pro další?" odsekla jsem a on se ke mně nahnul.

,,Pro pusinku klidně," zamlaskal a já mu uhla.

,,Takže nebolí," usoudila jsem. ,,Tak svojí pusu drž od tý mojí dál nebo tě bude bolet."

,,Jen si vyhrožuj, ale ty mi podlehneš," namlouval si dál.

,,To určitě, staříku," ušklíbla jsem se a on rozhodil rukama.

,,Hej! Zase tak starej nejsem!" protestoval a já mu přinesla zrcadla.

,,Slyšel jsi o zrcadlech?" utahovala jsem si z něj. ,,Očividně ne."

•••

,,Bar?" oslovila mě moje sestra Emillie. ,,Proč po tobě pořád pokukuje James Potter?"

Zrudla jsem a nemohla jsem ze sebe vypravit ani hlásku. ,,N-no.. já nevím," vykoktala jsem a ona na mě vrhala tázavé pohledy.

,,Uvědomuješ si, že má dvě děti," stírala mě a já si povzdechla.

,,Všimla jsem si," odfrkla jsem si a ona mi položila ruce na ramena.

,,Chápeš, že byl ženatej a kdyby nezemřel, tak by teď byl po druhý ženatej s Scarlett Jamesovou," promlouvala mi dál do duše, ale já měla svojí hlavu.

,,Bavíte se o mně?" objevil se ve dveřích můj idol, kterému jsem dala včera přes pusu.

,,Ne," zamumlaly jsme obě najednou a on se opět culil od ucha k uchu.

,,Doufám, že v dobrým," usmíval se dál a moje sestra ho propalovala pohledem.

,,Nemáš hlídat děti?" rýpla si Emillie a on nepochopil její narážku.

,,Belle je už sedmnáct," opáčil a opět se podíval na mě.

,,Slyšela o Třech košťatech?" mrkl na mě a já převrátila očima.

,,Copak žiju pod kamenem jako ty?" pozvedla jsem obočí a moje sestra ztěží zadržovala smích.

,,Prosím, dej mi šanci," klekl si a já vytřeštila oči. Potom si všiml mojí sestry a střelil po ní pohled, který říkal, že je tady navíc. ,,Budeš tady ještě dlouho křenit?"

Já nevěděla, co mám odpovědět a Emillie pořád stála jako přišpendlená. ,,Slibuju, že už nebudu vegetovat pod tvojí postelí."

,,Prosím?!" vyjekla pohoršeně Emillie a já na něj koukala s otevřenou pusou.

,,To si nemusel vytahovat," procedila jsem nenávistně mezi zuby a on se uchechtl.

,,Mám filozofickou otázku," vyhrkla jsem a on na mě nechápavě zíral. ,,Když řeknu ano, budeš chvíli držet klapačku a budeš předstírat, že nejsi dvojnásobný taťka."

Horlivě přikývl. ,,Neboj, budu mluvit o sobě jako o trojnásobným taťkovi."

,,Važ slova, Pottere," sykla na něj kóje sestra, ale James si ji nevšímal.

,,Kolik bys chtěla mít dětí, Bar?" zeptal se filozofickou otázku. ,,Oprava. Kolik bys se mnou chtěla mít dětí?"

,,Ty si ještě plodnej?" zvedla obočí Emillie a já se nemohla vyhnout smíchu.

,,Ty si ale vtipná Emillko," převrátil očima James. ,,Proč sis vlastně nevzala Amose Diggoryho?"

,,Ty si chodila s Diggorym?!" vykřikla jsem a ona váhavě souhlasila.

,,No nic, já pádím," povzdechla si moje sestra a odešla z místnosti.

,,Konečně," mumlal si pro sebe James, ale já se zhluboka nadechovala.

,,Proč se o mně zajímáš?" vypadlo ze mně.

,,Protože tě miluju," zašeptal a znovu mě sladce políbil. Tentokrát do něj vkládal více vášně a dravosti. Sice jsem uvažovala o tom, že zopakuji historii, ale nakonec jsem si to ale rozmyslela.

Polibek jsem mu k jeho štěstí vrátila, ale tentokrát nás vyrušilo něco nebo spíše někdo.

,,Ehm.. tati?"

***

Neptejte se, jak to napadlo😂😂 Doufám, že se vám tahle kapitola líbila 😂❤

☕Sharie

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro