107.-Pojďme do Zobí ulice!

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Pohled Scarlett

,,Musíme Harryho převést!" vlítl Moody do jídelny a já si do ruky vzala svoje koště.

,,Kde je James?" zajímalo Tonksovou, ale ve skutečnosti odpověď raději znát nechtěla.

,,No hádejte," ušklíbl se Sirius a já zaslechla ze shora nějaké zvuky.

,,Je to to, co si myslím?" zhnusila jsem a Sirius jen zakroutil hlavou.

,,Ten člověk je amatér," povzdechl si Sirius jako by on byl nějaký profesionál. Raději jsem ti nekomentovala, protože jsem si byla vědoma toho, jak uměl být James hlučný.

,,Takže chci sestavu," zatleskal Moody, čímž si získal pozornost. ,,Tonksová, Jamesová starší, Vanceová starší, Pastorek, Dóže a já!"

,,Starší?" propálila jsem ho nenávistným pohledem a Pošuk jen líně kývl k Belle. ,,Ale ne o tolik!"

Přemístili jsme se na Zobí ulici před dům s číslem 4, kde sestra Lily Petunie bydlela s Vernonem Dursleym.

,,Hrozně čistotní tyhle mudlové," zašeptala Tonksová. ,,Lumos!"

,,Co tady děláte?" nechápal Harry a nandal si na nos svoje brýle.

,,Nejspíše tě zachraňujeme," odpověděl mu se sarkasmem v hlase Alastor Moody a já si prohlédla Harryho. Změnil se. Už konečně neměl delší vlasy ve kterých vypadal jako naprostý idiot a konečně se nechal ostříhat.

,,Kam jdeme?" nechápal Harry, když jsme opustili ten jejich dům. ,,Dopis říkal, že jsem vyhozený z Bradavic!"

,,Ale nebyl jsi," sykl potichu Moody. ,,Zatím."

,,Ale ten dopis říkal," nenechal si to rozmluvit.

,,Brumbál přisvědšil ministra, aby s tím počkal do disciplinárního řízení," vysvětloval mi Pastorek.

,,Řízení?" vyděsil se Harry.

,,Neboj se, Harry, všechno ti řekněme až se dostaneme do hlavního štábu," ozvala se Tonksová a Moody jí ihned okřikl.

,,Ne, teď, Nymfadoro," křikl na ní a Nymf zrudly vlasy zlostí.

,,Nikdy mi neříkejte, Nymfadoro!" zasyčela na něj nenávistně. Potom se otřásla a její vlasy jí opět zfialověly.

,,Nevybočujte z řady i kdyby někoho zabili," pokračoval v dávání instrukcí a já se tlumeně zasmála. Moody klepl do země svou hulí a do našich rukou přelétla naše košťata.

Já na něj obkročmo nasedla a vzlétla vzhůru. Uvědomila jsem si, jak je krásné, jen tak se proletět nad Londýnem. Když jsme konečně dorazili před Grimmaldovo náměstí 12, Moody provedl to své kouzlo, díky kterému se dům začal deformovat a my mohli vstoupit.

,,Jestli to má právo někdo vědět, tak je to Harry!" zaslechla jsem hlas Siriuse.

,,Dovolím si nesouhlasit," prohlásil Aristo Salvatore, jeden ze starších členů řádů. ,,Už jsme příjmuli Belle a teď abychom do toho zasahovali ještě toho kluka? Ten není ještě ani plnoletý! Je mu patnáct!"

,,Ale už to také není dítě, Aristo," vložil se do toho James. ,,A já si myslím, že by měl vědět, co víme my."

,,Harry!" vypískla Molly a zavedla Harryho pryč od téhle debaty. Já se posadila na svoje obvyklé místo a poslouchala to, o čem se oni dohadují.

,,Clarisse Meadowesová, Alexis Graceová a Rose Snapeová také chtějí do FŘ vstoupit," nadhodil jako téma Moody a Severusovi ztrnul výraz.

,,Ne," vypadlo z něj bezmyšlenkovitě. ,,Prostě ne."

Můj pohled přistál na Graceových, rodičů Alexis. Ti na sebe vrhali nechápavé pohledy. Chyběli jen zákonní zástupci Clar.

,,Všechny ještě studují, Moody," prohlásila paní Graceová. ,,Chápu, že chtějí bojovat a akceptuji fakt, že jsou dospělé, ale všechny sem vstoupí až po škole."

,,Včetně tebe, Belle," pohlédla jsem na svojí dceru, která seděla jako zmražená. ,,Až dostuduješ, holčičko."

,,Cože?!" zaječela na mě. ,,Ale ty si říkala-"

,,Tohle je definitivní, Belle," přerušila jsem ji. ,,Je mi líto, ale až dostuduješ."

Pohled Skyabelle

Zvedla jsem se od stolu a zabouchla jsem za sebou dveře. Nad schody byly obklopeni skoro všichni, co nejsou v Fénixůvě řádě.

Měli dolů spuštěné ucho, čímž mi hned bylo jasné, že nás celou dobu poslouchali.

,,Co tak zíráte jako bych přiletěla z Jupiteru?" pozvedla jsem obočí a vyběhla jsem po schodech nahoru.

,,Jdeš poslouchat?" uchechtl se George a Fred na mě soucitně pohlédl.

,,Neboj, všechno se dozvíš i tak," věnoval mi zamilovaný pohled, který jsem mu s radostí oplatila.

,,Miluju tě," šeptla jsem směrem k němu a Ron na svého bratra hodil vražedný pohled.

,,Držte huby, my posloucháme," jízlivě ho sjel pohledem a já jen převrátila očima.

,,Proč si to udělala?" zaslechla jsem hlas mého táty a máma balíme něj ihned vyjela.

,,Protože ještě studuje!" slyšela bych to i bez toho kouzelného ucha.

,,To není důvod!" vykřikl taťka.

,,To zatraceně je, Pottere!" vrátila mu to stejně příjemným tónem.

,,O tři týdny dřív ti to vůbec nevadilo!"

,,Vadilo, jenom jsem to nedávala najevo!"

,,Ona si tady místo zaslouží!"

,,Moje dcera tu seděla jenom, protože chtěla bojovat a před tím než ukončí školu z ní špeha neuděláš!"

,,Je to naše dcera!"

,,Není! Vždycky to byla moje dcera a ty to moc dobře víš!"

,,Ať chceš nebo ne, ona je moje dcera!"

,,Držte mě, nebo mu dám přes tu jeho prožízlou hubu-"

,,A dost!" zaburácela Barbora. ,,Oba dva!"

,,Ty se do toho nepleť!" poradila jí moje mamka.

,,Jsem si jistý, že nás slyšel celý Londýn," klesl na hlase táta a George rychle vytáhl to ucho.

,,Schovat!"

***

Miluju kapitoly, kde se James a Scarlett hádají😂😂😂 Kdo to stejně?😂😂

☕Sharie

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro